ТЕХНИЧЕСКИ УНИВЕРСИТЕТ - СОФИЯ

ДИСКУСИОННИ ФОРУМИ
В момента е 23 сеп 2017, 20:58

Всички времена са UTC+03:00

Създай нова тема  Reply to topic  [ 6 posts ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано: 06 мар 2012, 21:46 
Извън линия

Здравейте! Предварително се извинявам ако проблема ми е засегнат в някоя вече създадена тема, но колкото и да търсих не можах да намеря нищо :) Желя да попитам кога е последния срок за записване за приемен изпит по математика ? Както и може ли някой да сподели информация за специалността Информационни технологии - балове, мнения и такива работи :) Благодаря предварително

Нагоре
МнениеПубликувано: 06 мар 2012, 23:13 
Извън линия

Краен срок за записване за предварителния - "до два дни преди датата на изпита", т.е. до 5-ти април. А относно специалността Информационни технологии - доколкото аз знам тя се предлага само като магистърска програма.

Нагоре
МнениеПубликувано: 06 мар 2012, 23:59 
Извън линия

Колко е цената на предварителния изпит ? Какво ще рече, че е само магистърска специалност ? Не мога да започна да изучавам тази специалност от първата година или започвам да я изучавам и излизам магистър ? Имаш ли идея колко е бала на специалността :)

Нагоре
МнениеПубликувано: 07 мар 2012, 09:20 
Извън линия

http://cs-tusofia.eu/.Порови се малко тук и ще намериш отговорите които те интересуват

Нагоре
МнениеПубликувано: 07 мар 2012, 19:56 
Извън линия

Добре повечето отговори на въпросите ми ги намерих освен един .. Трябва ли да нося някакви документи при записването за предварителния например копие от лична карта ?

Нагоре
МнениеПубликувано: 07 мар 2012, 21:43 
Извън линия

За записване за изпит няма да ти трябва копие, но за всеки случай си носи самата лична карта за справка, защото се попълват някои лични данни като ЕГН например. Други документи няма. Самото записване за изпита не е нищо особено. Иначе защо не опиташ регистрация по интернет ? Самият аз се записах така.

Нагоре
Покажи мненията от преди:  Сортирай по  
Създай нова тема  Reply to topic  [ 6 posts ] 

Всички времена са UTC+03:00