ТЕХНИЧЕСКИ УНИВЕРСИТЕТ - СОФИЯ

ДИСКУСИОННИ ФОРУМИ
В момента е 21 ное 2017, 02:31

Всички времена са UTC+02:00

Създай нова тема  Тази тема е заключена, не можете да променяте мнения или да публикувате нови отговори.  [ 17 posts ]  Отиди на страница 1 2 Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано: 25 сеп 2012, 20:02 
Извън линия
Администратор
Потребителски аватар

Официална покана от Ректора за откриване на учебната 2012/2013г.

Нагоре

МнениеПубликувано: 28 сеп 2012, 13:43 
Извън линия

В поканата пише,че учебните занятия започват в 13:45. Тотално се обърках..

Нагоре

МнениеПубликувано: 28 сеп 2012, 14:45 
Извън линия

SupernaturaL написа:

Айде вземете четете в тези форуми де ... в една тема наречена "Първият учебен ден" вече въпроса се обсъди и е сред първите теми. Накратко вече не си в училище и още от първия ден си караш часовете, които започват от 13:45.

Нагоре

МнениеПубликувано: 28 сеп 2012, 16:00 
Извън линия
Потребителски аватар

даже ще си отработвате пропуснатите занаятия от сутринта :mrgreen:

Нагоре

МнениеПубликувано: 30 сеп 2012, 14:42 
Извън линия

revention написа:
SupernaturaL написа:

Айде вземете четете в тези форуми де ... в една тема наречена "Първият учебен ден" вече въпроса се обсъди и е сред първите теми. Накратко вече не си в училище и още от първия ден си караш часовете, които започват от 13:45.

Knopper ми обясняваше как за всички ,освен за 1 курс, всичко започвало по програма от сутринта. Защо ни обърва всички?

Нагоре

МнениеПубликувано: 30 сеп 2012, 15:54 
Извън линия
Администратор
Потребителски аватар

Винаги за всички не-първи-курс занятията си започват както е в програмата, независимо какви празненства има по време на откриването. Ако тази година не е така, това е друго нещо. Може пък заради специалните събития по откриването на великия асансьор да не започвате сутринта, но това аз няма как да го знам. В съобщението не е указано конкретно дали всички започват следобяд или само 1.курс. Не виждам причина останалите да не започват сутринта при положение, че присъствието на въпросното откриване не е задължително и обикновено се прави заради първокурсниците.

А ти като не си първи курс, можеше да се постараеш малко повече и да се свържеш с преподавателите си, за да разбереш дали ще имате или не сутринта нещо, щом не ти е ясно. Моето мнение се базираше на това как е било до сега.

Нагоре

МнениеПубликувано: 01 окт 2012, 08:36 
Извън линия

Knopper, позволи ми леко да те апострофирам. Направи ми не добро впечатление изказването ти, относно факта, че заради откриването на великия асансъор се получава "объркване" за занятията, което май за някои, се оказа тест за интелигентност ( за съжаление ). Най-малкото можеха да попитат в Учебен отдел или в Студ. канцеларии и да им се даде точен отговор за занятията, въпреки, че за мен, лично, не виждам проблем и всичко е казано съвсем ясно и точно, още повече, за по-горните курсове всяка година е едно и също, независимо дали се открива велик асансъор -или не! Но - да, асансъорът наистина е велик, защото лично аз считам , че за това колко "чини" една държава или институция, това е отношението й към хората в неравностойно положение, увреждания и т.н. тъй като това е целта, най-вече, на великия асансъор. Ако грешно съм те разбрала, поднасям своите извинения!
Използвам случая да поздравя всички с Новата учебна година и да им пожелая успех във всяко тяхно начинание!

Нагоре

МнениеПубликувано: 01 окт 2012, 09:58 
Извън линия

защо не ми се отваря да гледам откриването?

Нагоре

МнениеПубликувано: 01 окт 2012, 10:04 
Извън линия
Потребителски аватар

Добър ден и аз бих искал да попитам тези 4 адреса:

http://81.161.244.38:86/broadcamauto.html?src=1&speed=1
http://81.161.244.38:86/broadcamjpg.html?src=1&speed=1

http://81.161.254.51:86/broadcamauto.html?src=1&speed=1
http://81.161.254.51:86/broadcamjpg.html?src=1&speed=1

На които пише, че може да се гледа откриването на живо, с какво трябва да се отворят за да се види нещо ?

Опитах с:

Internet Explorer;
Mozilla Firefox;
Google Chrome;

Резултат нямаше и затова пробвах и с:

VLC Media Player;
Real Player;
Media Player Classic;
KM Player;

С тях също не стана.

Нагоре

МнениеПубликувано: 01 окт 2012, 10:18 
Извън линия

незнам и аз това се питам

Нагоре

МнениеПубликувано: 01 окт 2012, 10:28 
Извън линия

Ние тук в 1-ви блок го гледаме и слушаме перфектно!

Нагоре

МнениеПубликувано: 01 окт 2012, 14:54 
Извън линия
Администратор
Потребителски аватар

Adi, не съм предполагал, че университетът има нужда от такъв асансьор, вероятно лошо впечатление ми направи думата "панорамен", което предполагаше, че асансьорът просто е усвоил някакви пари без да има реална нужда от него. Видях днес, че активно се използва, макар че забелязаните лица бяха далеч от определението за инвалиди. Ако наистина ви върши работа, чудесно, само се надявам целта да не е била да се пререже една лента, за да се наслаждаваме на прекрасната панорама към библиотеката.

Нагоре

МнениеПубликувано: 01 окт 2012, 15:40 
Извън линия

Ами Knopper, аз само ще кажа, че мин. сряда,(26.09) видях 4-ма студенти как "влачеха" т.е качваха по стълбите до 4-ти ет. едно момче в инвалидна количка, което милото се тухкаше, че закъснява за поправителен изпит, беше с майка си, на която нашите студенти помагаха. Най-добре според мен, е когато нещата се съчетават, а именно - полезното с приятното. А когато дадено нещо, изградено, хем е полезно, хем приятно....мисля си, че всичко да обвързваме с комерсиалната страна - не е коректно!

Нагоре

МнениеПубликувано: 01 окт 2012, 16:30 
Извън линия
Администратор
Потребителски аватар

Щом има нужда - напълно разбирам и съм съгласен. Просто напоследък има твърде много популизъм и е трудно да отсееш стойностното от глупостите.

Нагоре

МнениеПубликувано: 03 окт 2012, 09:48 
Извън линия

Да, това е жалкото - прост народ , слаба държава! След като си имаме премиер, който се гордее с факта, че най-добрия футболист в държава ни, и ВИП персона ни се натрапва като такава (във "видно" TV предаване), която твърди, че столицата на ЕС е Англия, просто няма за какво да говорим! Заслужаваме си участта!

Нагоре

Покажи мненията от преди:  Сортирай по  
Създай нова тема  Тази тема е заключена, не можете да променяте мнения или да публикувате нови отговори.  [ 17 posts ]  Отиди на страница 1 2 Следваща

Всички времена са UTC+02:00