Откриване на учебната година

Съобщения от администраторите

Moderator: Глобални Модератори

SupernaturaL

Re: Откриване на учебната година

Post by SupernaturaL » 28 Sep 2012, 13:43

В поканата пише,че учебните занятия започват в 13:45. Тотално се обърках..
Компютърни системи и технологии, дипломирал се

revention

Post by revention » 28 Sep 2012, 14:45

SupernaturaL wrote:В поканата пише,че учебните занятия започват в 13:45. Тотално се обърках..
Айде вземете четете в тези форуми де ... в една тема наречена "Първият учебен ден" вече въпроса се обсъди и е сред първите теми. Накратко вече не си в училище и още от първия ден си караш часовете, които започват от 13:45.

Силов електрончик

Post by Силов електрончик » 28 Sep 2012, 16:00

даже ще си отработвате пропуснатите занаятия от сутринта :mrgreen:
PaintProCAD програмата на истинския инженер!

SupernaturaL

Post by SupernaturaL » 30 Sep 2012, 14:42

revention wrote:
SupernaturaL wrote:В поканата пише,че учебните занятия започват в 13:45. Тотално се обърках..
Айде вземете четете в тези форуми де ... в една тема наречена "Първият учебен ден" вече въпроса се обсъди и е сред първите теми. Накратко вече не си в училище и още от първия ден си караш часовете, които започват от 13:45.
Knopper ми обясняваше как за всички ,освен за 1 курс, всичко започвало по програма от сутринта. Защо ни обърва всички?
Компютърни системи и технологии, дипломирал се

Yordan Yordanov
Администратор

Post by Yordan Yordanov » 30 Sep 2012, 15:54

Винаги за всички не-първи-курс занятията си започват както е в програмата, независимо какви празненства има по време на откриването. Ако тази година не е така, това е друго нещо. Може пък заради специалните събития по откриването на великия асансьор да не започвате сутринта, но това аз няма как да го знам. В съобщението не е указано конкретно дали всички започват следобяд или само 1.курс. Не виждам причина останалите да не започват сутринта при положение, че присъствието на въпросното откриване не е задължително и обикновено се прави заради първокурсниците.

А ти като не си първи курс, можеше да се постараеш малко повече и да се свържеш с преподавателите си, за да разбереш дали ще имате или не сутринта нещо, щом не ти е ясно. Моето мнение се базираше на това как е било до сега.

adi

Post by adi » 01 Oct 2012, 08:36

Knopper, позволи ми леко да те апострофирам. Направи ми не добро впечатление изказването ти, относно факта, че заради откриването на великия асансъор се получава "объркване" за занятията, което май за някои, се оказа тест за интелигентност ( за съжаление ). Най-малкото можеха да попитат в Учебен отдел или в Студ. канцеларии и да им се даде точен отговор за занятията, въпреки, че за мен, лично, не виждам проблем и всичко е казано съвсем ясно и точно, още повече, за по-горните курсове всяка година е едно и също, независимо дали се открива велик асансъор -или не! Но - да, асансъорът наистина е велик, защото лично аз считам , че за това колко "чини" една държава или институция, това е отношението й към хората в неравностойно положение, увреждания и т.н. тъй като това е целта, най-вече, на великия асансъор. Ако грешно съм те разбрала, поднасям своите извинения!
Използвам случая да поздравя всички с Новата учебна година и да им пожелая успех във всяко тяхно начинание!

gaq

Post by gaq » 01 Oct 2012, 09:58

защо не ми се отваря да гледам откриването?

RaDe0N*

Post by RaDe0N* » 01 Oct 2012, 10:04

Добър ден и аз бих искал да попитам тези 4 адреса:

http://81.161.244.38:86/broadcamauto.html?src=1&speed=1
http://81.161.244.38:86/broadcamjpg.html?src=1&speed=1

http://81.161.254.51:86/broadcamauto.html?src=1&speed=1
http://81.161.254.51:86/broadcamjpg.html?src=1&speed=1

На които пише, че може да се гледа откриването на живо, с какво трябва да се отворят за да се види нещо ?

Опитах с:

Internet Explorer;
Mozilla Firefox;
Google Chrome;

Резултат нямаше и затова пробвах и с:

VLC Media Player;
Real Player;
Media Player Classic;
KM Player;

С тях също не стана.

gaq

Post by gaq » 01 Oct 2012, 10:18

незнам и аз това се питам

adi

Post by adi » 01 Oct 2012, 10:28

Ние тук в 1-ви блок го гледаме и слушаме перфектно!

Yordan Yordanov
Администратор

Post by Yordan Yordanov » 01 Oct 2012, 14:54

Adi, не съм предполагал, че университетът има нужда от такъв асансьор, вероятно лошо впечатление ми направи думата "панорамен", което предполагаше, че асансьорът просто е усвоил някакви пари без да има реална нужда от него. Видях днес, че активно се използва, макар че забелязаните лица бяха далеч от определението за инвалиди. Ако наистина ви върши работа, чудесно, само се надявам целта да не е била да се пререже една лента, за да се наслаждаваме на прекрасната панорама към библиотеката.

adi

Post by adi » 01 Oct 2012, 15:40

Ами Knopper, аз само ще кажа, че мин. сряда,(26.09) видях 4-ма студенти как "влачеха" т.е качваха по стълбите до 4-ти ет. едно момче в инвалидна количка, което милото се тухкаше, че закъснява за поправителен изпит, беше с майка си, на която нашите студенти помагаха. Най-добре според мен, е когато нещата се съчетават, а именно - полезното с приятното. А когато дадено нещо, изградено, хем е полезно, хем приятно....мисля си, че всичко да обвързваме с комерсиалната страна - не е коректно!

Yordan Yordanov
Администратор

Post by Yordan Yordanov » 01 Oct 2012, 16:30

Щом има нужда - напълно разбирам и съм съгласен. Просто напоследък има твърде много популизъм и е трудно да отсееш стойностното от глупостите.

adi

Post by adi » 03 Oct 2012, 09:48

Да, това е жалкото - прост народ , слаба държава! След като си имаме премиер, който се гордее с факта, че най-добрия футболист в държава ни, и ВИП персона ни се натрапва като такава (във "видно" TV предаване), която твърди, че столицата на ЕС е Англия, просто няма за какво да говорим! Заслужаваме си участта!

Locked