ТЕХНИЧЕСКИ УНИВЕРСИТЕТ - СОФИЯ

ДИСКУСИОННИ ФОРУМИ
В момента е 25 ное 2017, 05:43

Всички времена са UTC+02:00

Създай нова тема  Тази тема е заключена, не можете да променяте мнения или да публикувате нови отговори.  [ 2 posts ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано: 27 фев 2012, 13:06 
Извън линия
Администратор
Потребителски аватар

От днес е активна за четене и писане новата секция във форума, озаглавена "Проблемите на ТУ" (достъпен само от академичната мрежа на ТУ-София). Създаването на тази секция беше продиктувано от публикувани през последната половин година информации, които така и не намериха своето място в текущата структура на форумите. Това предизвика широко недоволство сред потребителите, поради което бе взето решение да се създаде нова секция специално за проблемите и нередностите, които срещаме в нашия университет.

С тази секция не бива да се спекулира. Всеки, който иска да изнесе информация във връзка с констатиран проблем, трябва да е готов да защити и аргументира написаното. Всяко едно мнение, целящо клевета или очерняне на нечие име, може да бъде премахнато по молба на засегнатото лице, ако не са представени доказателства и материали, подкрепящи мнението.

Надяваме се, че с тази секция ще улесним ръководството като консолидираме проблемите на ТУ на едно място като ще очакваме сигналите да се проверяват. Това означава и всеки потребител да е готов да застане с истинското си име пред истинската инстанция и да подаде сигнала по съответния ред.

И накрая - не забравяйте, че това е просто форум - нищо, изнесено в това пространство не носи смисъла на електронно изявление и никой не може да бъде подвеждан под каквато и да е отговорност за написаното тук. Има си ред и инстанции, които се занимават с тези неща и форумът със сигурност не е една от тях.

От този момент форумът на Академичния Съвет следва да се ползва само съгласно описанието под заглавието на форума.

Last edited by Yordan Yordanov on 07 юли 2012, 17:51, edited 1 time in total.
Допълнение относно промени при достъпността до форума

Нагоре

МнениеПубликувано: 13 юли 2012, 22:30 
Извън линия

Настана време да Ви кажа........ Дим да ме няма !!!! Гледайте и слушайте внимателно!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=I0zj8FFeef0
Имам нужда малко да презаредя....и дим да ме няма....
Свърших си работата в ТУ....и дим да ме няма......
Системата Буксува...... и дим да ме няма......
Не ме търсете известно време.....и дим да ме няма.....
Чупя се от ТУ и дърпам шалтера..... и яко дим да ме няма....

Модератор: Едно или повече следващи мнения са сляти в тази тема (достъпна само от академичната мрежа на ТУ-София).

Нагоре

Покажи мненията от преди:  Сортирай по  
Създай нова тема  Тази тема е заключена, не можете да променяте мнения или да публикувате нови отговори.  [ 2 posts ] 

Всички времена са UTC+02:00