За коментар

Форум на студентската организация BEST София - курсове, обмен на студенти , кариери , .... и много усмивки :P

Moderator: kcb

Locked
Yordan Yordanov
Администратор

За коментар

Post by Yordan Yordanov » 24 Apr 2013, 12:58

Как ще коментирате това официално писмо до Ректора от президента на вашата организация?
BEST.pdf
(163.52 KiB) Downloaded 236 times

eirol

Re: За коментар

Post by eirol » 01 May 2013, 17:24

Ще го коментирам по следния начин: Трябва да се върна във втори клас и да се науча на правопис.

Благодаря за забележката!

ПС: Интересно ми е, от къде Вие имате този документ?
Павел Славов
Финансов мениджър
на студентска организация BEST
e-mail: eirol.91@gmail.com

Yordan Yordanov
Администратор

Post by Yordan Yordanov » 01 May 2013, 17:43

Документът е бил получен в Деканата на германския факултет, понеже в него се изисква материална собственост на факултета. Очевидно е бил препратен тук-там в резултат на "очарованието" на ръководството от правописа в молбата. Но остава въпросът молбата от Вас ли е написана или от Недялков, от когото формално е излязла?

eirol

Post by eirol » 04 May 2013, 23:09

Грешките са направени от мен. Не е нужно да чувам, че са абсурдни. Това ми е ясно. Важно е да не се допускат нови, за да не се излагам допълнително.
Смятам да приключвам с темата.
Поздрави!
Павел Славов
Финансов мениджър
на студентска организация BEST
e-mail: eirol.91@gmail.com

dieting

Post by dieting » 25 Dec 2014, 11:50

Очевидно е бил препратен тук-там в резултат на "очарованието" на ръководството от правописа в молбата. Но остава въпросът молбата от Вас ли е написана или от Недялков, от когото формално е излязла????
Cut down your exam stress by using our latest VCAD510 brain dumps exam and high quality testking.eu - 1z0-047 brain dumps and kumc mcdst demos. We provide updated www.the-bac.edu questions with Olivet Nazarene University

Locked