ТЕХНИЧЕСКИ УНИВЕРСИТЕТ - СОФИЯ

ДИСКУСИОННИ ФОРУМИ
В момента е 25 ное 2017, 13:25

Всички времена са UTC+02:00

Създай нова тема  Reply to topic  [ 22 posts ]  Отиди на страница Предишна 1 2

Подкрепяте ли идеята за студентска кухня?
Poll ended at 10 мар 2011, 16:01
Супер...време беше. 48%  48%  [ 38 ]
Ха...Котлона е каше при чорапите.Без мен. 10%  10%  [ 8 ]
М'кей...Нека да го бъде, пък ще видим. 29%  29%  [ 23 ]
Слънце с бира...фотосинтезирам! 13%  13%  [ 10 ]
Total votes: 79
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 18 май 2009, 12:19 
Извън линия
Потребителски аватар

Giantt написа:
Ако те бъдат събрани в помещения, които рядко ще остават без човек вътре и също така ще бъдат наблюдавани от камери то проблема изчезва.

Едва ли някой като си включи котлона излиза от стаята :shock:

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 26 май 2009, 21:39 
Извън линия

Не знам за вас, но аз смятам, че причината за тези пожари не е само на неволните битови случки на колегите от другите блокове, а това че липсват принципно задължителните пожарогасители, особено в подобни жилищни сгради.
И не са само пожарогасителите, които трябва да са поне по 1 на всеки етаж, да не кажа, че и 2 ще са малко, но и онези отдали богу дух маркучи, някога готови за борба с огън. Също така и тези сгради с толкова стаи и хора е просто абсурд да бъдат с един изход, който не може да пропусне повече от един човек едновременно. В момента изградиха аварийни изходи на 1ви блок, но има още около 60 блока (поправете ме ако има друг блок с подобен изход).

Та общо взето не трябва да се забраняват уредите, а да се изпълнят поне противопожарните изисквания или пък им излиза по-евтино... не знам.

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 27 май 2009, 01:45 
Извън линия
Потребителски аватар

Привет другари...честита сесия най-напред.
@Fantastic
Подкрепям напълно размишленията ти...Сметката отдавна са си я направили стопаните, стига овцете да не блеят всичко е наред.

Във връзка с проведената във втори блок анкета:
Бяха извършени само 119 запитвания.Относително ниската активност отдавам на неправилно разчитане на времето за провеждане и краткосрочното известие за мероприятието.
Резултати от проучването може да видите на следните линкове:
Въпрос А /Въпрос B /Въпрос C
Относно споделените мнения и забележки преобладаващи са тези за чистотата, миризмата, контрола и сигурността на помещението. Главно бяха давани идеи за поставяне на телевизор или помещението да служи просто за събиране на хора.

Благодаря отново на всички участници, анкетирани и анкетиращи.
Идеята продължава да бъде отворена и насърчава развитието на други, полезни за студентската общност проекти. В случай,че има заинтересовани на този линк може да бъде открит готов шаблон за анкета. Може да го пригодите за каквото и да е запитване съвсем елементарно, като остава единствено да се въоръжите с голяма доза търпение и привлекателна/и асистентка/ки. 8)

Успех...и поздрави разбира се.

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 15 апр 2010, 22:47 
Извън линия
Потребителски аватар

Уважаеми господа модератори, предлагам темата за изтриване.
Не смятам, че има какво повече да се добави тук, освен - EPIC FAIL.
"...комунизмът си отиде, спете спокойно деца..."

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 15 апр 2010, 23:36 
Извън линия

Неее, всъщност добре, че си го предложил иначе никога нямаше да я видя тази тема. Та, направили ли сте нещо по въпроса или няма развитие, това е най-доброто предложение, което съм прочела в този форум, и ако можем да направим нещо, казвайте какво, после ще направя палачинки на всички :)

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 20 апр 2010, 15:23 
Извън линия

И аз чак сега виждам темата, добре че е останала. Това е една много добра идея, която подкрепям, тъй като вече се приключи с ремонта на 3ти блок, а вратичките ни нямат прагове, е доста кофти, когато някои въпреки забраната пържи, прегаря, панира и т.н. омирисва се целия коридор, че и няколко етажа нагоре/надолу. Вчера дори някой си правеше скара... Интересно също, че хората не се сещат проветряват, очевидно миризмата не им пречи... Но не знам точно как си го представят хйората от СОС нашето пребиваване, с ходене на стол само?! Поне по 1 маса да ни дадат в стаите.. Стана ферман, приятно четене.. :)

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 26 апр 2010, 22:44 
Извън линия
Потребителски аватар

Като проект може и e доникъде, но за идея е хубаво да стои темата, защото нещата могат и иначе да са. От известно време съм в общежитие с обща кухня и колкото и да е мърлява заради колективната безотговорност, котлоните са си незаменими. И печката също. А докато бях в Студентски град и през ум не ми е минавало, че може да има подобно нещо. А всеки блок си има предвидени такива общи помещения, които вече не се ползват от студентите. Ама ако искаме ще си оправим нещата.

Нагоре
Покажи мненията от преди:  Сортирай по  
Създай нова тема  Reply to topic  [ 22 posts ]  Отиди на страница Предишна 1 2

Всички времена са UTC+02:00