ТЕХНИЧЕСКИ УНИВЕРСИТЕТ - СОФИЯ

ДИСКУСИОННИ ФОРУМИ
В момента е 19 сеп 2017, 18:29

Всички времена са UTC+03:00

Създай нова тема  Reply to topic  [ 67 posts ]  Отиди на страница Предишна 1 2 3 4 5

Харесва ли му на някого МЕИто
Не 41%  41%  [ 98 ]
Да 59%  59%  [ 139 ]
Total votes: 237
Автор Съобщение
МнениеПубликувано: 10 фев 2008, 18:12 
Извън линия

shivacha написа:
Вижте сега всички. Този университет сравнение с другите като вид на външност е най-добре от другите в...

На външен вид университетът ни бил един от най-добрите в България? Ти от Марс ли падаш или от Венера????!!!!

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 09 май 2008, 21:00 
Извън линия

Първа година студент съм, специалност КСТ, и ми омразна да ми повтарят че първите 2 години са общи. В училище достатъчно съм се обобщил и съм имал възможност да си избера с какво искам да се занимавам. В ТУ компютърен специляст НЕМОЖЕШ да станеш - програмата е ужасна, учат се глупости а ако съдя и по начина по-които досега ми се преподава най-вероятно няма и вероятност да започнат да се преподават полезни неща. Неква всички преподаватели да приемат това не като оплакване а като градивна критика. Според мен е мн. важно за една институция да знае какво е мнението на хората в нея за да може да се подобрява и да върви напред.. само дето нещо ми подсказва, че тесноградието ще попречи на някои хора да ме разберат правилно.
Един съвет за всеки, които иска да се запише в ТУ с цел да научи програмиране, софтуерно инжинерство и т.н. - откажете се докато е време ;)

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 09 май 2008, 21:26 
Извън линия
Потребителски аватар

Късно е вече, обречени сме :(
Ноо споко , опитват се хората да оправят нещо
а декан , а някой друг
ма то не става така -цък и айдее
за сега трябва да приемеш ,че си прецакан и да се справяш сам

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 11 май 2010, 10:57 
Извън линия

Kakvo da mi haresa v tozi universited sgradite se razpadat materialnata baza e ot 100 godini. nqma normalna sreda za rabota. v laboratornite te zanimavat s tehnika koqto nikoi veche ne polzva ot godini. prepodavatelite si mislqch she sa hvanali bog za shlifera kato sa v TU. I nakraq dekana shte me obejdava da ucha tuk i magistratura. da se ogledat kade sa drugite vuzove i kade sa te ne da iksat da stanat ministri samo. gavrite sas studentite sa edna sled druga abe ... bqgaite daleche ot TU

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 13 фев 2011, 22:08 
Извън линия

DTP написа:
Kakvo da mi haresa v tozi universited sgradite se razpadat materialnata baza e ot 100 godini. nqma normalna sreda za rabota. v laboratornite te zanimavat s tehnika koqto nikoi veche ne polzva ot godini. prepodavatelite si mislqch she sa hvanali bog za shlifera kato sa v TU. I nakraq dekana shte me obejdava da ucha tuk i magistratura. da se ogledat kade sa drugite vuzove i kade sa te ne da iksat da stanat ministri samo. gavrite sas studentite sa edna sled druga abe ... bqgaite daleche ot TU

Точно така бягайте и не се връщайте,ако неискате да полудеете!Трябва да го затворят тъпия университет!

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 13 фев 2011, 23:27 
Извън линия
Потребителски аватар

Quote:
Харесва ли му на някого МЕИто

Па като нема по-добро и на тва че се радваме. :D

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 13 фев 2011, 23:27 
Извън линия

Начи вижте сега. Аз не го мразя университета тъй като си мисля, че това е единствения университет който искам да завърша. НО искренно съжелявам, че не заминах да уча навън! Наистина трябва да спрат и да се огледат какво се случва около тях! НАЙ-МАЛКОТО това е университет, а сградите на университетите трябва поне да приличат на нещо. А не като нащо - паметник на "просперитета" на комунизма.....

Нагоре
Покажи мненията от преди:  Сортирай по  
Създай нова тема  Reply to topic  [ 67 posts ]  Отиди на страница Предишна 1 2 3 4 5

Всички времена са UTC+03:00