Няма да се опраи тоз институт

Moderator: Глобални Модератори

Харесва ли му на някого МЕИто

Не
98
41%
Да
139
59%

Total votes: 237

michael_corleone

Re: А ЕТО И ОТГОВОРА НА ВЪПРОСА.!?!.

Post by michael_corleone » 10 Feb 2008, 18:12

shivacha wrote:Вижте сега всички. Този университет сравнение с другите като вид на външност е най-добре от другите в...

На външен вид университетът ни бил един от най-добрите в България? Ти от Марс ли падаш или от Венера????!!!!

soundform

Post by soundform » 09 May 2008, 21:00

Първа година студент съм, специалност КСТ, и ми омразна да ми повтарят че първите 2 години са общи. В училище достатъчно съм се обобщил и съм имал възможност да си избера с какво искам да се занимавам. В ТУ компютърен специляст НЕМОЖЕШ да станеш - програмата е ужасна, учат се глупости а ако съдя и по начина по-които досега ми се преподава най-вероятно няма и вероятност да започнат да се преподават полезни неща. Неква всички преподаватели да приемат това не като оплакване а като градивна критика. Според мен е мн. важно за една институция да знае какво е мнението на хората в нея за да може да се подобрява и да върви напред.. само дето нещо ми подсказва, че тесноградието ще попречи на някои хора да ме разберат правилно.
Един съвет за всеки, които иска да се запише в ТУ с цел да научи програмиране, софтуерно инжинерство и т.н. - откажете се докато е време ;)

kalorex

Post by kalorex » 09 May 2008, 21:26

Късно е вече, обречени сме :(
Ноо споко , опитват се хората да оправят нещо
а декан , а някой друг
ма то не става така -цък и айдее
за сега трябва да приемеш ,че си прецакан и да се справяш сам

DTP

Post by DTP » 11 May 2010, 10:57

Kakvo da mi haresa v tozi universited sgradite se razpadat materialnata baza e ot 100 godini. nqma normalna sreda za rabota. v laboratornite te zanimavat s tehnika koqto nikoi veche ne polzva ot godini. prepodavatelite si mislqch she sa hvanali bog za shlifera kato sa v TU. I nakraq dekana shte me obejdava da ucha tuk i magistratura. da se ogledat kade sa drugite vuzove i kade sa te ne da iksat da stanat ministri samo. gavrite sas studentite sa edna sled druga abe ... bqgaite daleche ot TU

sugarfree

Post by sugarfree » 13 Feb 2011, 22:08

DTP wrote:Kakvo da mi haresa v tozi universited sgradite se razpadat materialnata baza e ot 100 godini. nqma normalna sreda za rabota. v laboratornite te zanimavat s tehnika koqto nikoi veche ne polzva ot godini. prepodavatelite si mislqch she sa hvanali bog za shlifera kato sa v TU. I nakraq dekana shte me obejdava da ucha tuk i magistratura. da se ogledat kade sa drugite vuzove i kade sa te ne da iksat da stanat ministri samo. gavrite sas studentite sa edna sled druga abe ... bqgaite daleche ot TU

Точно така бягайте и не се връщайте,ако неискате да полудеете!Трябва да го затворят тъпия университет!

juslen

Post by juslen » 13 Feb 2011, 23:27

Харесва ли му на някого МЕИто
Па като нема по-добро и на тва че се радваме. :D
| ЕФ | ЕЕЕО | IV Курс | Група 11 |

Кърто

Post by Кърто » 13 Feb 2011, 23:27

Начи вижте сега. Аз не го мразя университета тъй като си мисля, че това е единствения университет който искам да завърша. НО искренно съжелявам, че не заминах да уча навън! Наистина трябва да спрат и да се огледат какво се случва около тях! НАЙ-МАЛКОТО това е университет, а сградите на университетите трябва поне да приличат на нещо. А не като нащо - паметник на "просперитета" на комунизма.....

Post Reply