ТЕХНИЧЕСКИ УНИВЕРСИТЕТ - СОФИЯ

ДИСКУСИОННИ ФОРУМИ
В момента е 21 ное 2017, 23:25

Всички времена са UTC+02:00

Създай нова тема  Reply to topic  [ 71 posts ]  Отиди на страница Предишна 1 2 3 4 5 Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 01 окт 2008, 23:27 
Извън линия

Ела ми на гости
Изображение

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 01 окт 2008, 23:27 
Извън линия

Гадни са тоалетните аз за тва си акам в двора :lol: :lol: :lol:

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 01 окт 2008, 23:28 
Извън линия

Влизам в един кенеф на университета. От тия общите. Ама целият оплескан с лайна. Пък не съм вече студент да не ми пука. И в тоя момент се чука на вратата. Казвам: заето. Страхотен женски глас отвън: извинявайте. Ама страхотно секси глас. И казвам ти, направо ми секва. Чудя се как сега ще изляза от този оплескан кенеф и онова гадже, като влезе след мен, ще помисли, че аз съм свършил всичката тази работа. И така, стоях вътре, бях си свършил работата, и не знаех как да изляза. Ако се забавя малко, може и да си тръгне. Обаче ако не си тръгне, цялото забавяне е за моя сметка. За толкова време спокойно може да се оплеска целия кенеф. Иди после обяснявай на момичето, че не си ти. И кво като си с вратовръзка и чанта от естествена кожа. Абсолютен дрисльо си за нея. Сбъркана ситуация, сбъркана система на обществените кенефи, никакъв изход, никакъв прозорец. И даже като си с вратовръзка и сако, в този лайнян контекст изглеждаш адски перверзно. Някакъв извратеняк. А момичето навън чака и сигурно вече е бясно. И тогава реших. Свалих вратовръзката, натъпках я вджоба си, разкопчах ризата, сакото го метнах на една ръка, навих ръкавите на ризата чак до лактите. Станах невидим, станах част от целият този мизерен кенеф. И досега мисля, че това е най-добрият начин да се справиш с подобна ситуация. Ритнах вратата и излязох. "

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 02 окт 2008, 00:09 
Извън линия
Потребителски аватар

B@teto написа:
Влизам в един кенеф на университета. От тия общите. Ама целият оплескан с ...

За малко да повярвам, че ти се е случило наистина :D

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 02 окт 2008, 18:04 
Извън линия
Потребителски аватар

B@teto написа:
Влизам в един кенеф на университета. От тия общите. Ама целият оплескан с лайна. Пък не съм вече студент да не ми пука. И в тоя момент се чука на вратата. Казвам: заето. Страхотен женски глас отвън: извинявайте. Ама страхотно секси глас. И казвам ти, направо ми секва. Чудя се как сега ще изляза от този оплескан кенеф и онова гадже, като влезе след мен, ще помисли, че аз съм свършил всичката тази работа. И така, стоях вътре, бях си свършил работата, и не знаех как да изляза. Ако се забавя малко, може и да си тръгне. Обаче ако не си тръгне, цялото забавяне е за моя сметка. За толкова време спокойно може да се оплеска целия кенеф. Иди после обяснявай на момичето, че не си ти. И кво като си с вратовръзка и чанта от естествена кожа. Абсолютен дрисльо си за нея. Сбъркана ситуация, сбъркана система на обществените кенефи, никакъв изход, никакъв прозорец. И даже като си с вратовръзка и сако, в този лайнян контекст изглеждаш адски перверзно. Някакъв извратеняк. А момичето навън чака и сигурно вече е бясно. И тогава реших. Свалих вратовръзката, натъпках я вджоба си, разкопчах ризата, сакото го метнах на една ръка, навих ръкавите на ризата чак до лактите. Станах невидим, станах част от целият този мизерен кенеф. И досега мисля, че това е най-добрият начин да се справиш с подобна ситуация. Ритнах вратата и излязох. "

кажи какво стана с момичето ?!? видя ли я ?

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 02 окт 2008, 18:19 
Извън линия
Потребителски аватар

:lol: :lol: :lol:
което ми напомня за един надпис в кенефите на 1 блок преди ремонта, не пикай на пода, бъди герой и осери тавана

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 02 окт 2008, 22:49 
Извън линия

абе некои много ги кефат 2 дни подред ми се случи да влизам аз да си пишкам и някой в съседния кенеф си сцепва гъза :lol: :lol:

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 08 окт 2008, 01:16 
Извън линия
Потребителски аватар

братя ми прецакани сте. Нашия кенеф е 6+ и си серем с кеф

Нагоре
МнениеПубликувано: 04 ное 2008, 20:42 
Извън линия
Потребителски аватар

petio написа:
Доволни ли сте от клозетите в ТУ София ?

Сега не знам как са ама преди 10-на години бяха отврат ..

Д.

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 11 апр 2009, 20:48 
Извън линия
Потребителски аватар

Te тоалетните са направени за хора, но явно не ги използват хора..
Сещам се за доста ситуации в тоалетните, предимно тези на 1-ви етаж в 1-ви и 2-ри блок,
Случка 1:
Влизам в тоалетната в която няма никой (поне така си мислих). Вслязох и започнах да си уринирам в една от кабинките и по едно време се чува в тишината едно "пльок", явно в съседната кабина все пак е имало някой.
Случка 2 пак във същия кенеф:
Същото, но вместо "пльок" се чу многозначното "ъъъъъъъъъъъъх".
Случка 3:
Пак си уринирам в средната кабинка. В лявата имаше друг човек. До тук всичко е нормално, но по едно време от лявата страна започна да се стича урина.
Случка 4:
Един колега ми разказа как докато си пикаел чул как "съседа" къса хартия и я мачка.

Ако трябва да разказвам колко пъти съм намирал кенефите осрани сигурно ще трябва да пиша цял час. Един път някой до такава степен се беше постарал, че дори капака който е на над чинията беше осран.
А един път до такава степем смърдеше, че никой не можеше да влзезе в кенефа.
И искам да питам защо до писуарите в тоалетната на 1-ви блок има сложена по една четка за тоалетна?

Last edited by MorningEnergy on 19 авг 2010, 20:58, edited 1 time in total.

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 11 апр 2009, 22:00 
Извън линия
Потребителски аватар

Хахахаха... какво се опаквате, бе? Сега всичко си е наред. Преди 2-3 години навсякъде беше с клекало и беше яко оклепано и смрадливо.

Нагоре
МнениеПубликувано: 08 май 2009, 17:08 
Извън линия

petio написа:
Доволни ли сте от клозетите в ТУ София ?

Не съм доволен - може да се "хване" ;) Свински грип (http://cambg.org/health/swine_influenza.html), кой знае?!

Нагоре
МнениеПубликувано: 08 май 2009, 21:52 
Извън линия
Потребителски аватар

grozen написа:
Не съм доволен - може да се "хване" ;) Свински грип (http://cambg.org/health/swine_influenza.html), кой знае?!

Споко "грозен" ще ти бием една инжекцийка за птичи и всичко ще е наред .Много се чудя как се разпространява този "нов" "вирус"?

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 11 май 2009, 18:08 
Извън линия
Потребителски аватар

Как - по телевизията и вестниците :lol:

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 08 юни 2010, 10:44 
Извън линия
Потребителски аватар

Абе незнам откакто ги ремонтираха са супер, но тези които ги ползват са говеда ( с извинение колеги, но етака :/ ) Може ли влизам в женската тоалетна на 1 блок ( дето се има че жените сме чисти подредени и т.н.) цялата тоалетна чиния изпопикана и размазани лайна навсякъде и по стените включително !!!! СВИНЩИНА !!!! Аз се отвратих от тогава и вече стискам :lol: :lol: :lol:

Нагоре
Покажи мненията от преди:  Сортирай по  
Създай нова тема  Reply to topic  [ 71 posts ]  Отиди на страница Предишна 1 2 3 4 5 Следваща

Всички времена са UTC+02:00