ТЕХНИЧЕСКИ УНИВЕРСИТЕТ - СОФИЯ

ДИСКУСИОННИ ФОРУМИ
В момента е 23 сеп 2017, 04:49

Всички времена са UTC+03:00

Създай нова тема  Reply to topic  [ 71 posts ]  Отиди на страница Предишна 1 2 3 4 5 Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 08 мар 2007, 01:01 
Извън линия

svinski написа:
Да, кофти е..но това да му е проблемът на ТУ.А ще мирише по-малко ако посерковците се научат да си пускат водата.Не е кенефът на двора на село :evil: Тогава може би ще е по-добре...а ако започнат и да ги мият по-често..

hahiaihaahh

Абе то не само по**ко**те , ами и пикл*вците, защото айде да не казвам колко често като влизам ,а някои тъкмо излиза чувам да се пуска водата.

Или колко от тях си мият ръцете на излизане.

е*ати

Аз се чудя , ако тоалетните на момичетата са същите като мъжките горките те, защото ние сме лесни , но те :?

Пък тоалтените да бяха проблема на ТУ :-D

Embedded systems and alternative power/energy source interests , etc .

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 13 мар 2007, 06:58 
Извън линия

Новите са доста задоволителни бих казала. Слагат си разни екстри (като сапун). Има и огледала. Аве муцка са. Ама не казвайте на никой. Тайна са. Че ще ни ги оберът. :oops: :lol:

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 07 апр 2007, 00:40 
Извън линия
Потребителски аватар

да, новите са добри , но и на тях ще им видят сметката. Аз да си призная не бях много на ' ти' с новата техника там и повредих едно кранче , ама споко горе- долу си го оправих.. работи! ама видях че и други са пострадали от некадърници като мен

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 19 апр 2007, 04:12 
Извън линия
Потребителски аватар

Ха да са ви честити новите тоалетни в първи блок ! :) Не миришат на нищо, но дано това си остане така !!!! ......... А да - ако направят и да работи топлата вода на 2 блок на 2 етаж ще са върхЪ :) !!!

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 03 сеп 2007, 13:56 
Извън линия

Да мерси
На изпита по Физика миришеха на АКО и беше о*рано една от кабинките , но за това имахме сапун :D
Но в общи граници тоалетните са добри за сметка на тези в СУ ,където от първия етаж миришеше тоалетната на 3тия етаж . :evil:
Противогаз неможe да те спаси , на входа трябва да има табела "Byohazard" и "Опасно за живота "

Ток и Жици
Мн.Добър 3 и Отличен 4
Изображение
Изображение

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 05 ное 2007, 21:52 
Извън линия

Тези във първи блок са горе долу добре, стига да се ползват преди голямата почивка, после засмърдяват. А наи добро впечатление ми създаде една тоалетна в трети блок, отляво на входа на първия етаж

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 05 ное 2007, 23:37 
Извън линия

Най-добро впечатление ми направи тампона в мъжката тоалетна на втори блок :)

Иначе на същото място някой от мачосите беше успял да напълни пластмасовия съд, в който държат четките за почистване на тоалетните, с урината си :)

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 08 ное 2007, 13:56 
Извън линия
Потребителски аватар

Супер темаааа :D
Така кенефите на пръв поглед изглеждат добре... ако сте със запушен нос разбира се... :)
В 1ви блок са може би най-приличните кенефи... но пък и там се намират явно хора, които немогат да уцелят писуара...? Еми да не говорим как правят други неща... Няма сапун доста често... За кенефите във втори блок мога само да кажа, че влезнал един път там... може и никога повече да не излезнеш... там бацилите са колкото главата на първокласник...
Ето и най-хубавата част, тези които са имали УП(учебна практика) са влизали 100% в кенефите на 8ми блок... страхотно, невероятно, великолепно.... мръсни кенефи... там даже и прасета немогат да се отглеждат... понеже ще загинат от средата и от депресията... то тия кенефи са като от филм на ужасите!
Какво е мойто мнение... значи и учащите и управата са виновни.
Учудвам се каква простотия може да роди мозъкът на един 20-22 годишен, може и повече... Чистачките... никви ги няма...
Влизали ли сте в кенеф на НБУ... аз там мога спокойно да спя. Чисто, мирише добре. Не казвайте щото нали там аджеба мн пари вкарват... това е заради минималната култура... И там чистачките постоянно шетат... аз ги гледах през 5-10 мин минават с парцал пода на клозета... :)
Лично според мен, проблема е общ... трябва просто хората да престанат да са егоисти и да мислят и за другите... и да си вършат работата ако е възможно. 8) :shock:

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 22 ное 2007, 02:38 
Извън линия
Потребителски аватар

Един приятел ми беше казал: " Ако искаш да разбереш, колко подредени всъщност са хората в дома си - отиди в кенефа им" ..... тогава мн. му се смях, ама после като се замислих си е така.....

Dimzata написа:
Супер темаааа :D
Лично според мен, проблема е общ... трябва просто хората да престанат да са егоисти и да мислят и за другите... и да си вършат работата ако е възможно. 8) :shock:

Мисля че с този месидж можем да закрием темата :)

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 16 сеп 2008, 11:44 
Извън линия

има нови кенефи ей! Е не нови, като нови, ами като старите само че преминали през основен ремонт :) Поне в Блок 2 :) А може би и 1 :)

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 16 сеп 2008, 18:58 
Извън линия
Потребителски аватар

Не се оплаквам.Понякога няма сапун в сапунерите...ма не е болка за умиране. :D

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 16 сеп 2008, 19:14 
Извън линия
Потребителски аватар

Б*** .. Днес като бях в тези на 1ви блок,някъв човек(доста на годинки беше) си източи течния сапун в едно шишенце... За какво говорим само :?

I wanna be like you, and be a wise man too!

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 16 сеп 2008, 23:30 
Извън линия
Потребителски аватар

Daskal написа:
Като пуснаха 12 блок - месец след това хванаха на изхода един служител , който беше нарамил един от порцелановите ботуши, тия дето се слагат под умивалниците.

Когато аз бях студент заварих един преподавател в блок 3 да сваля поплавък от казанчето.

:lol: :shock: :shock: :shock: :lol:
Нова надскача и най-големите простотии които съм виждал в училище, направо не мога да повярвам :shock:

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 17 сеп 2008, 00:35 
Извън линия

juslen написа:

Бях се поизцапал с машинно масло един път и ми отне 15(!) минути докато намеря тоалетна със сапун като за целта обиколих 3 блока :shock:

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 17 сеп 2008, 10:05 
Извън линия
Потребителски аватар

JDFU написа:
juslen написа:

Бях се поизцапал с машинно масло един път и ми отне 15(!) минути докато намеря тоалетна със сапун като за целта обиколих 3 блока :shock:

Е пак като си намерил, значи е на добре работата. Аз като учех в техникума, имахме сапун само първата учебна седмица(обикновен сапун за пране завързан в марля за мивката). Иначе като имахме уч. практика (я некви стартери, я ДВГ, я некви други чудесии) се поизцапвахме здраво и ходехме да си просим каша от зам. директора...

Нагоре
Покажи мненията от преди:  Сортирай по  
Създай нова тема  Reply to topic  [ 71 posts ]  Отиди на страница Предишна 1 2 3 4 5 Следваща

Всички времена са UTC+03:00