ТЕХНИЧЕСКИ УНИВЕРСИТЕТ - СОФИЯ

ДИСКУСИОННИ ФОРУМИ
В момента е 21 сеп 2017, 17:09

Всички времена са UTC+03:00

Създай нова тема  Reply to topic  [ 13 posts ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано: 22 фев 2013, 16:39 
Извън линия

Здравейте.
От известно време се каня да се запиша на курс по английски език, нещо, с което да допълня университета, а същевренно да мога да приложа някакъв документ към CV-то. В интернет намерих доста курсове по английски с доста различни цени и реших да пиша тук, за да прочета някои коментари, например на хора, посещавали даден курс. Мисля си за съботно-неделен курс, 2-3 месеца примерно, при завършването на който да получа сертификат за ниво B2 или C1 в зависимост от резултата, който ще покажа на входния тест.
Очаквам вашите мнения и препоръки :P

Нагоре
МнениеПубликувано: 18 мар 2013, 11:19 
Извън линия
Потребителски аватар

http://www.esbulgaria.com/html/programs ... ml#student

Студентска програма "Успех" с намалена цена - 122 лв за нива А1 - В2

Ами, успех ;)

Нагоре
МнениеПубликувано: 18 мар 2013, 14:18 
Извън линия

В езиковия към ТУ има много добри преподаватели. Само че не знам дали имат съботно-неделни.

Нагоре
МнениеПубликувано: 20 апр 2015, 16:27 
Извън линия

Аз съм чувал за добри езикови курсове , които може да се карат и безплатно към тези обучителни центрове по "аз мога повече".Там може да се кара и дистанционно такъв курс по английски език и се пада на ниво по 150 лв.Бих ти препоръчал Център за професиoнално обучение "Хармониа или Изоблок например.Карал съм в "Хармониа" курс и останах много доволен с хорариум 300 часа като се започваше от 0 лата. :G

Нагоре
МнениеПубликувано: 28 май 2015, 18:13 
Извън линия

Има доста поразрови се, разпитай и не бързай Изображение

Нагоре
МнениеПубликувано: 24 юни 2015, 17:23 
Извън линия

s_ написа:
http://www.esbulgaria.com/html/programs-esbul.html#student

Студентска програма "Успех" с намалена цена - 122 лв за нива А1 - В2

Ами, успех ;)

Ето това е много изгодно! Който го изкара няма да сбърка!

Нагоре
МнениеПубликувано: 21 окт 2015, 15:03 
Извън линия

quaker_92 написа:
Здравейте.
От известно време се каня да се запиша на курс по английски език, нещо, с което да допълня университета, а същевренно да мога да приложа някакъв документ към CV-то. В интернет намерих доста курсове по английски с доста различни цени и реших да пиша тук, за да прочета някои коментари, например на хора, посещавали даден курс. Мисля си за съботно-неделен курс, 2-3 месеца примерно, при завършването на който да получа сертификат за ниво B2 или C1 в зависимост от резултата, който ще покажа на входния тест.
Очаквам вашите мнения и препоръки :P

Мога да ти препоръчам курсове по английски от davitoz - Сайта им изглежда ужасно, но се абстрахирай от това, добри професионалисти са :) Има опция за онлайн курсове и уроци, което е много добре за хора са далеч от Бургас и Варна (понеже там са им офисите) За цените... не знам скъпи ли са евтини ли са... сам прецени ;). От познати знам, че добри уроци има и при Европа - провери ги и тях, въпреки че съм чувала протеворичиви мения. Британския съвет също мисля, че имат добри курсове по английски, както и Британика.

Нагоре
МнениеПубликувано: 29 окт 2015, 18:27 
Извън линия

Ще го имаме в предвид Изображение

Нагоре
МнениеПубликувано: 19 юли 2016, 10:18 
Извън линия

Здрасти, можем да ти предложим да се възползваш от езиковите курсове на http://www.kurs.bg - имат отлични преподаватели и се намират в Студентски град. Дано сме били полезни :)

Нагоре
МнениеПубликувано: 08 авг 2016, 11:33 
Извън линия

Чудесно решение! Човек винаги трябва да се усъвършенства. Подкрепям твоето решение и ти пожелавам успех. Трудът ти ще се възнагради!

Нагоре
МнениеПубликувано: 17 сеп 2016, 21:46 
Извън линия
Потребителски аватар

Аз лятото ходих на сертификатни курсове по английски в http://www.intellect.bg/ . Останах много доволен, наистина подготовката беше на ниво. Подготвяха ме за CAE, миналата година взех FCE, а сега се надявам да се преборя с CAE. Не се притеснявам ,чувствам се подготвен, но ще видим какво ще стане.

Нагоре
МнениеПубликувано: 28 сеп 2016, 23:23 
Извън линия
Потребителски аватар

И от други колеги съм чувал, че подготовката на подобни курсове е доста добра. Хубаво е да вземеш такъв сертификат, защото на доста места го искат за работа.

Нагоре
МнениеПубликувано: 13 окт 2016, 09:26 
Извън линия

И аз съм на мнение, че човек се учи докато е жив. Чудесно решение си взел. Успех!!!

Нагоре
Покажи мненията от преди:  Сортирай по  
Създай нова тема  Reply to topic  [ 13 posts ] 

Всички времена са UTC+03:00