ТЕХНИЧЕСКИ УНИВЕРСИТЕТ - СОФИЯ

ДИСКУСИОННИ ФОРУМИ
В момента е 22 сеп 2017, 00:27

Всички времена са UTC+03:00

Създай нова тема  Reply to topic  [ 76 posts ]  Отиди на страница Предишна 1 2 3 4 5 6 Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Басейна на ТУ
МнениеПубликувано: 24 окт 2012, 16:35 
Извън линия
Потребителски аватар

silvena87 написа:
Да дам малко актуална информация- басейнът все още е затворен, ремонтът ще продължи поне още месец. Чичкото на входа каза да проверим отново през ноември.
не знам от кога е тая информация, но на мен преди месец ми каза, че за Нова Година ще е готов

Нагоре
МнениеПубликувано: 25 окт 2012, 23:57 
Извън линия

А пък аз чух Янакиева да казва на една преподавателка, че февруари ще е готов, а пет минути по-късно ни погледна мазно и ни каза 'деца, до две седмици ще плуваме :) '
:lol:
Така че изводът е - НЕ им вярвайте, само ви лъжат. Този басейн НЯМА да проработи :D

Нагоре
МнениеПубликувано: 27 окт 2012, 23:28 
Извън линия

Всъщност аз като говорих с Василев по този въпрос точните му думи бяха " Скоро ще го пуснат, само да го почистят от боклуците " . Така че приготвяйте банският за следващият месец ;)

Нагоре
МнениеПубликувано: 28 окт 2012, 13:14 
Извън линия

Ама басейнът отдавна е почистен и празен. Аз чух от Константинов, че всъщност проблемът е в тоалетните и затова ХЕИ не иска да пусне басейнът..

Нагоре
МнениеПубликувано: 05 ное 2012, 14:51 
Извън линия

Колеги, някой има ли актуална информация какво се случва с басейна и ще отвори ли тази година?

Нагоре
МнениеПубликувано: 06 ное 2012, 08:41 
Извън линия

За съжаление май в скоро време няма да бъде отворен. Аз също съм една от тези, които редовно го посещаваха и в момента наистина ми липсва. Но доколкото чувам, имало е предписание от ХЕИ още от преди 3 и повече години да бъде направен ремонт на съблекалните, но нищо не се е предприело. Тъй като срокът е изтекъл и ХЕИ е затворил басейна. Новото ръководство е провел ЗОП, който май успешно е завършил (тоя пусти ЗОП) и се очаква да се извърши скоростен ремонт, дай боже и качествен! Да видим!

Нагоре
МнениеПубликувано: 06 ное 2012, 09:48 
Извън линия
Администратор
Потребителски аватар

ЗОП? Скорошен? Качествен? Но моля ви... не сме вчерашни. :) Чакаш много и за нищо, това е ЗОП. :(

Нагоре
МнениеПубликувано: 06 ное 2012, 10:01 
Извън линия

ха-ха..прав си Knopper, но нали знаеш - надеждата умира последна! За съжаление този измислен закон, според мен умишлено, освен че е узаконен начин на корупция е и спънка във всяко отношение, но си е закон и трябва да се "спазва"! Оти сега пак иде Сметна палата и все от там започва.........

Нагоре
МнениеПубликувано: 06 ное 2012, 21:37 
Извън линия

хи-хи-хи....пак ли ще ги забавляваме със стари маймунджелъци:))))да започваме, но със старите артисти на манежа МОЛЯ, Г-жи и Г-да проверяващи от сметната палата:))) Нека Те Ви отговарят за минали неща. На Вашия шеф кажете, че имаме Ректор, а не някой си Ректор дето се появил в неясна доба по никое време. Уточнете пред цяла БГ какво е ставало и кой го е извършил. В ТУ- София работят толкова хора, които не заслужават подобно опетняване. Кажете ясно кой и кога е подпидал и за какво? Дори и това да е новия Ректор, не се колебайте, но да хвърляте гарагите за обстрел е ахйде няма нужда! Не пасем трева!

Нагоре
МнениеПубликувано: 07 ное 2012, 08:52 
Извън линия

Според мен, една от основните грешки, които направи сегашното Ръководство е, че още в началото на своя мандат не стана и в прав текст не обяви наследството, което завари. За да знаят хората, а не сега да мърморят защо нещата се случват (ако изобщо се случват) толкова бавно! Защото уверявам ви, няма нещо да се пипне и да не "засмърди" (извинете ме за израза) и да не се получи ефекта на доминото. И тук не става дума за оправдания, а просто за това, каква е действителността. Ето един пример за басейна, ако се бяха взели мерки овреме сега плуването нямаше да е мираж..... за нас.....плач...плач....ми така де! Но всеки в крайна сметка да си носи последствията от поведението си!

ПП. Държа да отбележа, че с някои и от сегашните действия на Ръководството, не адмирирам!

Нагоре
МнениеПубликувано: 22 ное 2012, 15:29 
Извън линия

Any news? Някой нещо да е чул? :)

Нагоре
МнениеПубликувано: 23 ное 2012, 08:36 
Извън линия

Нееееее, "Нищо ново под слънцето"!!!! Нова година, нов "късмет"!!!!! Еййййй разсъхнаха ни тия хора!

Нагоре
МнениеПубликувано: 25 ное 2012, 13:41 
Извън линия
Потребителски аватар

Вчера Венков каза че са почнали ремонта на баните и съблекалните,и след Нова година би трябвало вече да е пуснат :)
п.п.Ремонта е щял да бъде бърз,но трябвало да се занесат 3 проби от водата в ХЕИ,и за това щяло да се забави отварянето на басейна :)

Нагоре
МнениеПубликувано: 28 ное 2012, 08:22 
Извън линия

Бреййй какви са тия проби бре? Да не са със "златни нишки втъкани"? Поредните оправдания за ненавременно свършена работа! Ама толкоз от тях.....мудност...и безотговорност!

Нагоре
МнениеПубликувано: 10 дек 2012, 16:01 
Извън линия

Здравейте,
Вече е декември, има ли някаква промяна - пуснат ли е, или ясно ли е кога ще го пуснат?

Нагоре
Покажи мненията от преди:  Сортирай по  
Създай нова тема  Reply to topic  [ 76 posts ]  Отиди на страница Предишна 1 2 3 4 5 6 Следваща

Всички времена са UTC+03:00