ТЕХНИЧЕСКИ УНИВЕРСИТЕТ - СОФИЯ

ДИСКУСИОННИ ФОРУМИ
В момента е 21 сеп 2017, 17:00

Всички времена са UTC+03:00

Създай нова тема  Reply to topic  [ 76 posts ]  Отиди на страница Предишна 1 2 3 4 5 6 Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Басейна на ТУ
МнениеПубликувано: 31 юли 2011, 16:16 
Извън линия
Потребителски аватар

А аз да питам за първи курс ако си можеш ли да пишеш физическо плуване.. и ако да пак ли се плаща и по колко часа ти е физическото :) благодаря предварително
:oops:

Нагоре
МнениеПубликувано: 31 юли 2011, 16:22 
Извън линия
Потребителски аватар

Fantom4e написа:
А аз да питам за първи курс ако си можеш ли да пишеш физическо плуване.. и ако да пак ли се плаща и по колко часа ти е физическото :) благодаря предварително
:oops:

Не виждам защо да не може да запишеш плуване, ако си първокурсник... И би трябвало да не се плаща - все пак това са редовни занятия по спорт. Вероятно трябва да си набавиш от онези гумени шапки де. И банският е задължителен. :lol:

За часовете вече никой не може да каже - през септември месец ще заработи ей този сайт, където всички студенти ще трябва да се запишат за спорт... Всеки студент спрямо собствената си програма (програмите ще са излелзи дотогава) трябва да реши в кои дни и от колко часа да има занятия по спорт.

Нагоре
МнениеПубликувано: 31 юли 2011, 16:32 
Извън линия
Потребителски аватар

Благодаря за отговора Nautilus :) а междодругото освен плуване какви други спортове могат да се пишат и предполагам само на един можеш да ходиш :) а къде точно се намира басейна :)

Нагоре
МнениеПубликувано: 31 юли 2011, 19:28 
Извън линия
Потребителски аватар

Fantom4e написа:
Благодаря за отговора Nautilus :) а междодругото освен плуване какви други спортове могат да се пишат и предполагам само на един можеш да ходиш :) а къде точно се намира басейна :)

И аз съм зайче, така че може да греша за някои неща. :D

Принципно за повечето факлутети трябва да имаш спорт два пъти седмично... Можеш да запишеш два различни спорта, а можеш да запишеш и един единствен спорт два пъти. Примерно... в понеделник ходиш на тенис, а в сряда - на плуване. Или: в понеделник на тенис и в четвъртък на тенис. Всичко зависи от програмата ти и от програмата на преподавателите по спорт.

Какви спортове има - отиваш в http://tu-sofia.bg/index.html -> Департаменти -> ДФВС (Департамент за Физическо Възпитание и Спорт). Там отгоре има няколко споменати спорта...

Ето някакъв списък със спортове, който сглобих от това, което пише в сайта, и това, което са споделяли колеги във форума:

Плуване, тенис на корт, тенис на маса, фитнес (за мъже/жени), баскетбол, волейбол, футбол, хандбал, ски, гребане, спортно катерене, фехтовка, планинарство, аеробика/каланетика.

Нещо се говореше и за йога, но нямам идея дали я има като спорт.

И сме малко оффтопик, предлагам да се преместим в тази тема.

Нагоре
МнениеПубликувано: 02 сеп 2011, 13:00 
Извън линия

Аз имам един такъв въпрос. Можеш ли ако си магистър първа година да се договориш с някой даскал по плуване, да идваш с бакалаврите или просто отиваш с тях и се скатаваш да не те проверят?

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 09 сеп 2011, 19:06 
Извън линия

Моят въпрос е от колко часа работи басейна сутринта. Идеята ми е да си плувам рано сутрин, след това лекции и работа. Освен това някой ако може да каже освен плувна шапка и джапанки някакви други по - специални изисквания дали има (някой ми беше споменал, че банските задължително трябва да са слипове). И относно плащането... тези 4 лв., споменати по - горе, къде и на кого ги заплащам и има ли някакви карти (за един месец например или за три и т.н.).

Моля да ми отговори някой по същество, защото колегите над мен малко се отклониха от темата.

Благодаря предварително!

Нагоре
МнениеПубликувано: 06 ное 2011, 12:40 
Извън линия

Ммм да, и аз се интересувам от това кои часове отваря басейна и кои са за свободно плуване. Нещо в главата ми се върти от 8:00 до 9:00 свободно и после от 17:00 до 20:00, но не съм много сигурен, пък и това беше отдавна :) .

Нагоре
МнениеПубликувано: 02 окт 2012, 14:43 
Извън линия

Хора, някой знае ли дали басейна вече е отворен след големия ремонт, който направиха през последните няколко месеца. Ако имате инфо за цените и часовете, просто ще е идеално. Благодаря!

Нагоре
МнениеПубликувано: 02 окт 2012, 22:09 
Извън линия
Потребителски аватар

Свободното плуване е след 17 или 17:30 ч. за бански изисквания надали има, а ако има сигурно е само за 1-2 курс по време на часовете им.

calc
The COOL Google Chrome

Нагоре
МнениеПубликувано: 04 окт 2012, 17:09 
Извън линия

Да дам малко актуална информация- басейнът все още е затворен, ремонтът ще продължи поне още месец. Чичкото на входа каза да проверим отново през ноември.

Нагоре
МнениеПубликувано: 04 окт 2012, 20:11 
Извън линия
Потребителски аватар

Ми тия дето са записали плуване (гледам 480 бройки са), къде и кога ще плуват?

calc
The COOL Google Chrome

Нагоре
МнениеПубликувано: 08 окт 2012, 19:02 
Извън линия
Потребителски аватар

RaDe0N* написа:
Ми тия дето са записали плуване (гледам 480 бройки са), къде и кога ще плуват?

И аз това се питам?Защото аз съм се записал 2 пъти плуване,а щом басейна е затворен няма да имаме спорт ли?

Нагоре
МнениеПубликувано: 21 окт 2012, 19:06 
Извън линия

Отиди и питай преподавателите при които си се записал,за да нямаш проблеми накрая.

Нагоре
МнениеПубликувано: 23 окт 2012, 22:48 
Извън линия

някой знае ли дали може просто ей така да посетиш басейна и да си платиш, разбира се?
колко ще струва- някакви идеи?

Нагоре
МнениеПубликувано: 24 окт 2012, 16:31 
Извън линия
Потребителски аватар

totos написа:
някой знае ли дали може просто ей така да посетиш басейна и да си платиш, разбира се?
колко ще струва- някакви идеи?

последно беше 4лв. за студенти и 6 за не-студенти. след ремонта не се знае дали ще е толкова, но най-вероятно -- да

Нагоре
Покажи мненията от преди:  Сортирай по  
Създай нова тема  Reply to topic  [ 76 posts ]  Отиди на страница Предишна 1 2 3 4 5 6 Следваща

Всички времена са UTC+03:00