ТЕХНИЧЕСКИ УНИВЕРСИТЕТ - СОФИЯ

ДИСКУСИОННИ ФОРУМИ
В момента е 23 сеп 2018, 15:29

Всички времена са UTC+03:00

Създай нова тема  Reply to topic  [ 3 posts ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано: 16 авг 2018, 18:00 
Извън линия

Здравейте! С мои братовчеди ни хрумна да създадем сайт и да вложим в него. Целта ни е да го популяризираме възможно най-много, за да стане известен. Намерили сме и екип, който ще ни помага за някои неща. Възникнаха няколко въпроса, на които търсим отговори:
1. Кой вариант е по-добър - да вземем нов домейн или стар. Разгледах доста и много хора ме съветват да закупя стар, защото по-бързо ще може да се позиционира в търсещите машини. Ако е така, от къде мога да купя и каква ще е неговата цена?
2. Интересува ме линк билдинг за сайта. Възможно ли е да ми препоръчате фирма, която предлага тази услуга и колко време трябва да инвестирам, за да има ефект. Някой може ли да ме посъветва как точно трябва да се процедира.
3. В Интернет четох и за така наречените сателитни мрежи. Все още ли този вариант действа, защото видях, че всички имат различно мнение по този казус. Аз лично бих тествал, за да видя какъв ефект ще мога да постигна. Тук отново стои въпроса как точно да я направя – с чисто нови домейни или със стари.

Нагоре
МнениеПубликувано: 13 сеп 2018, 15:12 
Извън линия

Здравей, колега! Радвам се, че си се насочил към нещо и искаш да инвестираш в него. Дано да се получи. Ето какви съвети мога да ти дам.

От опит знам, че е много по-добре да си вземе някакъв домейн с история, защото така много по-лесно ще успееш да го класираш в Google и останалите търсачки. Внимавай обаче от къде ще го купиш, за да не останеш прецакан и да ти дадат такъв с наказание или някакъв оспамен. Може да провериш на https://domeinite.bg/. Знам, че те са професионалисти в тази област и предлагат само качество!

Има много фирми, които предлагат линк билдинг услуги и то най-различни. Някои от тях обаче предлагат ниско качество и не си заслужава. Препоръчвам ти да се обърнеш към https://linkove.bg/. Те предлагат огромни количество в много и разнообразни ниши. Надявам се да имат и в твоята.

Сателитните мрежи са най-добрия вариант и все още действат. Много големи фирми използват точно този метод, за да популяризират уеб сайтовете си. https://seo.domains/ продават стари домейни, които са подходящи точно за тази цел. Тествай за около половин година и ще видиш, че има ефект и ще продължиш напред.

Успех!

Нагоре
МнениеПубликувано: 21 сеп 2018, 01:35 
Извън линия

Здравейте! С радост ще ви помогнем, обърнете се към нас екипа на Съни 7 -Уеб дизайн. Стар домейн на 3 години и повече е за предпочитане, с цел по-бърза оптимизация. Добре е да отговаря и тематично на идеята на сайта.

Нагоре
Покажи мненията от преди:  Сортирай по  
Създай нова тема  Reply to topic  [ 3 posts ] 

Всички времена са UTC+03:00