Трендафилов

Moderator: Глобални Модератори

vladi__

Post by vladi__ » 24 Dec 2009, 10:54

Колеги, нека ако някои е ходил на курса при жената на Трендафилов да даде малко инфо (име,телефон,ПАРИ)
| ФА | II Курс | 1 поток | 2 група |
Не, не, моля те, прости ми, изпил съм 5 мастики...

juslen

Post by juslen » 24 Dec 2009, 19:25

vladi__ wrote:Колеги, нека ако някои е ходил на курса при жената на Трендафилов да даде малко инфо (име,телефон,ПАРИ)
juslen wrote:Нека да разкрия и аз малко информация от кухнята на Трендафилов за въпросния курс след като минах успешно с 4ка.
Курса се провежда при жена му в учебен център "Родина", в центъра на ъгъла на ул. Княз Борис и Пиротска.Струва 180лв, но за всяка група индивидуално, защото съм чувал и други цифри.Курса има продължителност 8-10 посещения по ~2 часа.Действително няма никакви шашми и нагласени истории, поне на пръв поглед не личи.Най-обикновени частни уроци, с акцент върху типаж задачи, които се падат на изпита. Никой не ти дава решенията на задачите от изпита... и всякакви такива безумни идеи.На изпита разчиташ на собствените си знания, като трябва да имаш поне 10т изкарани собственоръчно., за другото предполагам ,че вече се прави компромис от страна на Трендо...поне имаше колеги, които имаха под 15т. и ги пусна. :) Естествено предалите празни листа имаха 2ки.

П.П. На мен лично курса ми помогна.Даскалката обяснява добре и обръща внимание на всеки, който има желание да научи нещо.
viewtopic.php?t=6897&postdays=0&postorder=asc&start=0
| ЕФ | ЕЕЕО | IV Курс | Група 11 |

MorningEnergy

Post by MorningEnergy » 11 Jan 2010, 02:45

То това при Трендафилов си е направо рекет.
Или отиваш на курса му или те къся няколко десетки пъти и като стане време (евентуално) да вземеш диплома му плащаш за да те пусне в пъти по-голяма сума.
Според мен мястото му е в затвора.
Иначе преподава прилично.
Аз като бях 1-ви семестър бях отделил специално внимание на математиката защото знаех за какво иде реч и си учих всичко през семестъра както трябва, но все пак това не попречи да ме скъса и да си взема изпита от 2рия път..
Завършил магистър ЕЕЕО -The end of the game..

shmatkicaisati

QJ KUR

Post by shmatkicaisati » 02 Feb 2010, 17:39

TAPET KIBIK NARKOMAN LIPILAR SPRI DROGATA KENEF

sesil05

Post by sesil05 » 02 Feb 2010, 19:13

Дам, при него е кофти тръпка, аз съм приложна и след 4 поправки 50/50 са го взели, може и повече от 50% да не сме, а сме 40 човека курса :lol: :lol: и да, на пролет беше 180 лв курса, но мои приятели се записаха и пак не ги пусна... Освен това последното, коетое чух е 2 минимални заплати. Аз още не съм го взела, но принципно с много учене става, ако имаш мин. 3 решени, вероятно ще те пусне, въпреки че при моите колеги се наблюдаваше тенденцията на непроверяване, той просто беше надраскал оценките на първия лист, а на задните няма нищо поправяно, освен това на поправка с повече от 3 не можеш да го вземеш. Даже на 1 колега беше написал 2, и отгоре го поправил на 3, повече е до късмет, но рано или късно, ще стане и с учене... въпросът е колко късно :lol: :lol:

Милен

Post by Милен » 02 Feb 2010, 20:22

Добре че Трендафилов преподава само в първи курс... Имаме достатъчно време до 4-ти да вземем тоя изпит :lol:
Memento Mori!
Ремонт аудио-видео техника, компютри|skype: fanat_ot_gorata

vladi__

Post by vladi__ » 03 Feb 2010, 09:50

Милен wrote:Добре че Трендафилов преподава само в първи курс... Имаме достатъчно време до 4-ти да вземем тоя изпит :lol:
и математика 3 преподава....
| ФА | II Курс | 1 поток | 2 група |
Не, не, моля те, прости ми, изпил съм 5 мастики...

shrekybg

Post by shrekybg » 04 Feb 2010, 22:45

Сигурно ли е , че ще ни преподава математика 3 ? :shock:

Милен

Post by Милен » 05 Feb 2010, 00:41

Разправя се, че заради издънки са го поорязали и са му оставили само математика 1.. Нямам познати от миналта и тази година, на които да е водил различна от 1-ва част...
Memento Mori!

ef

Post by ef » 06 Feb 2010, 21:15

Милен wrote:Разправя се, че заради издънки са го поорязали и са му оставили само математика 1.. Нямам познати от миналта и тази година, на които да е водил различна от 1-ва част...
това е добра новина (ако е вярно), поне за тези от нас които са си зели математика 1 :) Пък какви издънки може да има?! Аз лоша дума за него не съм чул... мхм!

Join74e

Post by Join74e » 07 Feb 2010, 13:25

ef wrote:Аз лоша дума за него не съм чул... мхм!
не си слушал внимателно :D
Whatever happens, I'll leave it all to chance...

sesil05

Post by sesil05 » 08 Feb 2010, 08:46

и аз се присъединявам, не си слушал внимателно :lol: А иначе за издънки от сорта на рекет.. ПРЕДИ ГОДИНИ са го понижили до главен асистент заради корупцията. Периодично се извършват проверки и като остановят, че пак е имал курсове, работата се затишава и той пуска по мааалко повече хора от обикновено. Затова и киурса го води жена му вече, защото преди е бил при него...

ef

Post by ef » 09 Feb 2010, 19:48

Абе аз се шегувах, то кой не го знае и кой не е слушал за него.
Периодично се извършват проверки и като остановят, че пак е имал курсове, работата се затишава и той пуска по мааалко повече хора от обикновено. Затова и киурса го води жена му вече, защото преди е бил при него...
Ама ей за това най-много ме е яд. К'ви проверки, к'ви понижения, к'ви пет лева... трябва направо да ги изхвърлят с парцалите тия хора. Щото днеска ще се покрие, утре пак същото. Ама тия отгоре като се правят на приятно разсеяни така е...

Милен

Post by Милен » 09 Feb 2010, 21:25

И като го махнат, кой на работа на негово място?
Memento Mori!

ef

Post by ef » 09 Feb 2010, 22:57

Наясно съм, че няма да се избият за неговото място, нито пък че ще има наплив от доценти по математика в близките години, ама най-малкото да ги стегнат... Значи като няма кой на негово място да сваляме гащите и да се навеждаме? Ако има желание има и начин!

Post Reply