ТЕХНИЧЕСКИ УНИВЕРСИТЕТ - СОФИЯ

ДИСКУСИОННИ ФОРУМИ
В момента е 19 окт 2018, 03:53

Всички времена са UTC+03:00

Създай нова тема  Reply to topic  [ 60 posts ]  Отиди на страница Предишна 1 2 3 4 Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 24 дек 2009, 10:54 
Извън линия
Потребителски аватар

Колеги, нека ако някои е ходил на курса при жената на Трендафилов да даде малко инфо (име,телефон,ПАРИ)

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 24 дек 2009, 19:25 
Извън линия
Потребителски аватар

vladi__ написа:
Колеги, нека ако някои е ходил на курса при жената на Трендафилов да даде малко инфо (име,телефон,ПАРИ)

juslen написа:
Нека да разкрия и аз малко информация от кухнята на Трендафилов за въпросния курс след като минах успешно с 4ка.
Курса се провежда при жена му в учебен център "Родина", в центъра на ъгъла на ул. Княз Борис и Пиротска.Струва 180лв, но за всяка група индивидуално, защото съм чувал и други цифри.Курса има продължителност 8-10 посещения по ~2 часа.Действително няма никакви шашми и нагласени истории, поне на пръв поглед не личи.Най-обикновени частни уроци, с акцент върху типаж задачи, които се падат на изпита. Никой не ти дава решенията на задачите от изпита... и всякакви такива безумни идеи.На изпита разчиташ на собствените си знания, като трябва да имаш поне 10т изкарани собственоръчно., за другото предполагам ,че вече се прави компромис от страна на Трендо...поне имаше колеги, които имаха под 15т. и ги пусна. :) Естествено предалите празни листа имаха 2ки.

П.П. На мен лично курса ми помогна.Даскалката обяснява добре и обръща внимание на всеки, който има желание да научи нещо.

http://forum.tu-sofia.bg/viewtopic.php? ... sc&start=0

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 11 яну 2010, 02:45 
Извън линия
Потребителски аватар

То това при Трендафилов си е направо рекет.
Или отиваш на курса му или те къся няколко десетки пъти и като стане време (евентуално) да вземеш диплома му плащаш за да те пусне в пъти по-голяма сума.
Според мен мястото му е в затвора.
Иначе преподава прилично.
Аз като бях 1-ви семестър бях отделил специално внимание на математиката защото знаех за какво иде реч и си учих всичко през семестъра както трябва, но все пак това не попречи да ме скъса и да си взема изпита от 2рия път..

Нагоре
 Заглавие: QJ KUR
МнениеПубликувано: 02 фев 2010, 17:39 
Извън линия

TAPET KIBIK NARKOMAN LIPILAR SPRI DROGATA KENEF

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 02 фев 2010, 19:13 
Извън линия

Дам, при него е кофти тръпка, аз съм приложна и след 4 поправки 50/50 са го взели, може и повече от 50% да не сме, а сме 40 човека курса :lol: :lol: и да, на пролет беше 180 лв курса, но мои приятели се записаха и пак не ги пусна... Освен това последното, коетое чух е 2 минимални заплати. Аз още не съм го взела, но принципно с много учене става, ако имаш мин. 3 решени, вероятно ще те пусне, въпреки че при моите колеги се наблюдаваше тенденцията на непроверяване, той просто беше надраскал оценките на първия лист, а на задните няма нищо поправяно, освен това на поправка с повече от 3 не можеш да го вземеш. Даже на 1 колега беше написал 2, и отгоре го поправил на 3, повече е до късмет, но рано или късно, ще стане и с учене... въпросът е колко късно :lol: :lol:

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 02 фев 2010, 20:22 
Извън линия
Потребителски аватар

Добре че Трендафилов преподава само в първи курс... Имаме достатъчно време до 4-ти да вземем тоя изпит :lol:

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 03 фев 2010, 09:50 
Извън линия
Потребителски аватар

Милен написа:
Добре че Трендафилов преподава само в първи курс... Имаме достатъчно време до 4-ти да вземем тоя изпит :lol:

и математика 3 преподава....

Не, не, моля те, прости ми, изпил съм 5 мастики...

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 04 фев 2010, 22:45 
Извън линия

Сигурно ли е , че ще ни преподава математика 3 ? :shock:

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 05 фев 2010, 00:41 
Извън линия
Потребителски аватар

Разправя се, че заради издънки са го поорязали и са му оставили само математика 1.. Нямам познати от миналта и тази година, на които да е водил различна от 1-ва част...

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 06 фев 2010, 21:15 
Извън линия

Милен написа:
Разправя се, че заради издънки са го поорязали и са му оставили само математика 1.. Нямам познати от миналта и тази година, на които да е водил различна от 1-ва част...

това е добра новина (ако е вярно), поне за тези от нас които са си зели математика 1 :) Пък какви издънки може да има?! Аз лоша дума за него не съм чул... мхм!

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 07 фев 2010, 13:25 
Извън линия
Потребителски аватар

ef написа:
Аз лоша дума за него не съм чул... мхм!

не си слушал внимателно :D

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 08 фев 2010, 08:46 
Извън линия

и аз се присъединявам, не си слушал внимателно :lol: А иначе за издънки от сорта на рекет.. ПРЕДИ ГОДИНИ са го понижили до главен асистент заради корупцията. Периодично се извършват проверки и като остановят, че пак е имал курсове, работата се затишава и той пуска по мааалко повече хора от обикновено. Затова и киурса го води жена му вече, защото преди е бил при него...

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 09 фев 2010, 19:48 
Извън линия

Абе аз се шегувах, то кой не го знае и кой не е слушал за него.

Quote:
Периодично се извършват проверки и като остановят, че пак е имал курсове, работата се затишава и той пуска по мааалко повече хора от обикновено. Затова и киурса го води жена му вече, защото преди е бил при него...

Ама ей за това най-много ме е яд. К'ви проверки, к'ви понижения, к'ви пет лева... трябва направо да ги изхвърлят с парцалите тия хора. Щото днеска ще се покрие, утре пак същото. Ама тия отгоре като се правят на приятно разсеяни така е...

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 09 фев 2010, 21:25 
Извън линия
Потребителски аватар

И като го махнат, кой на работа на негово място?

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 09 фев 2010, 22:57 
Извън линия

Наясно съм, че няма да се избият за неговото място, нито пък че ще има наплив от доценти по математика в близките години, ама най-малкото да ги стегнат... Значи като няма кой на негово място да сваляме гащите и да се навеждаме? Ако има желание има и начин!

Нагоре
Покажи мненията от преди:  Сортирай по  
Създай нова тема  Reply to topic  [ 60 posts ]  Отиди на страница Предишна 1 2 3 4 Следваща

Всички времена са UTC+03:00