Трендафилов

Moderator: Глобални Модератори

sesil05

Post by sesil05 » 10 Feb 2010, 10:30

Направо трябва да му отнемат всички права да преподава, тоя е най-алчният тип, който някога можете да срещнете, ужасен е, просто тая лакомия неговата никъде я няма, ей така до последната стотинка да му наливат...

TzEZar

Post by TzEZar » 10 Feb 2010, 11:00

ef wrote:
Милен wrote:Разправя се, че заради издънки са го поорязали и са му оставили само математика 1.. Нямам познати от миналта и тази година, на които да е водил различна от 1-ва част...
това е добра новина (ако е вярно), поне за тези от нас които са си зели математика 1 :) Пък какви издънки може да има?! Аз лоша дума за него не съм чул... мхм!
За съжаление не е така, 1 курс ЕиА ни преподава сега за Математика 2....изчетах целия форум дето пише за Тр и какво си обобщавам...
За да си искараш изпита трябва:

1. Да разбираш доста Мат 2 и да напишеш за обективна оценка 5, за да ти пише евентуална 3ка ама без никаква гаранция...
2. Да напишеш за 3 или 4 и да искараш ненормалния късмет ти да си от взелите(около 5-6% шанс може би)
3. Хем да отидеш на курс, Хем да си искараш за 3, шибаната математика 2 с извинение или ако не за 3 над 10 точки

Пожелевам успех на мен и колеги си..

sesil05

Post by sesil05 » 10 Feb 2010, 11:20

Ами на тебе шансът ти е да зубкаш през цялата година, промоциите важат само ан редовния изпит.. Отидеш ли на поправка, можеш да я влачиш навеки :( Математика 2 не е толкова трудна, вероятно защото аз съм Приложна математика :lol: Но като цяло ако решиш 3-4 задачи на изпита, мисля че ще те пусне, което не важи за поправката, там пише оценките произволно, в смисъл 2 и 3 :cry:

Милен

Post by Милен » 14 Feb 2010, 12:53

sesil05, ако не се лъжа, вашите математика 1 и 2 при нас са само математика 1 :lol:
Memento Mori!
Ремонт аудио-видео техника, компютри|skype: fanat_ot_gorata

sesil05

Post by sesil05 » 15 Feb 2010, 14:08

да и вместо мат3 учиш мат2, т.е. си е мат3, ама се казва мат2, но това не променя нищо

Aktalz

Post by Aktalz » 12 Mar 2010, 16:37

Е т'ва с математиките е много гадно.Математика 1 учиш математика 1 и 2. Очаква от нас да сме родени гении ли не знам.Като цяло не е малко материала за учене и всеки бърза да предаде неговото си както и Трендафилов.От мойта група пусна само един,а мене 3 точки не ми стигнаха да го зема.От потока дето сме 150 човека дали 10 са го взели.Сега е организирал курс ама 200 лева нямам да дам и за това съм решил да си уча здраво и да го изкарам пък и с тройка да е.На всеки на който му преподава Трендафилов му пожелавам много късмет.Иначе като преподавател добре обяснява,ако не се прайше на луд и на изпитите и щеше да е рай при него.
DRUM AND BASS WARRIORS

SilverBot

Post by SilverBot » 28 Apr 2010, 11:52

Мери wrote:
Fr03eN wrote:
Милен wrote:Image :lol:
Xaxa :lol: :lol: :lol: А колко по 60 лева е курса на жена му? :lol: :lol: :lol: И мерси за съболезнованията, не че ми олекна.

ми сега курса е 300 лева :lol:
Taзи жена има ли някакви координати, телефон за връзка и тн?

sn00ky

Post by sn00ky » 16 Dec 2010, 20:38

Image

Cecill

Post by Cecill » 01 Jan 2011, 06:52

Взех си изпита по математика-1 при Трендафилов с 5 от първия път (реших перфектно 5 от 6 задачи, т.е. 45 точки=отличен 6, но той ми оряза 3 точки от някъде, за което не го виня). Може да е алчен, организира неофициални курсове при жена си (тя от своя страна преподава в ЛТУ и праща студентите си на курсове при Трендо), което не го оправдава. Но човека преподава много добре (всичко се разбира, не е като при доц. О. Каменов и т.н.). Не разбрахте ли, че проблема е във вас. Аз до сега от ТУ не съм видял некоректно оценяване (с изключение на икономика и машинознание, което си е по подразбиране).
Успешна сесия.

kiwi_chibi

Post by kiwi_chibi » 03 Jan 2011, 21:41

Cecill wrote:Взех си изпита по математика-1 при Трендафилов с 5 от първия път (реших перфектно 5 от 6 задачи, т.е. 45 точки=отличен 6, но той ми оряза 3 точки от някъде, за което не го виня). Може да е алчен, организира неофициални курсове при жена си (тя от своя страна преподава в ЛТУ и праща студентите си на курсове при Трендо), което не го оправдава. Но човека преподава много добре (всичко се разбира, не е като при доц. О. Каменов и т.н.). Не разбрахте ли, че проблема е във вас. Аз до сега от ТУ не съм видял некоректно оценяване (с изключение на икономика и машинознание, което си е по подразбиране).
Успешна сесия.
Извинявай ама ти за доц. Огнян Каменов ли говориш ??? ...и ако е така, защо да не му се разбира? Според мен добре си обяснява човека... по-правилното сравнение е Пешева :lol:

sn00ky

Post by sn00ky » 04 Jan 2011, 23:21

Cecill wrote:Взех си изпита по математика-1 при Трендафилов с 5 от първия път (реших перфектно 5 от 6 задачи, т.е. 45 точки=отличен 6, но той ми оряза 3 точки от някъде, за което не го виня). Може да е алчен, организира неофициални курсове при жена си (тя от своя страна преподава в ЛТУ и праща студентите си на курсове при Трендо), което не го оправдава. Но човека преподава много добре (всичко се разбира, не е като при доц. О. Каменов и т.н.). Не разбрахте ли, че проблема е във вас. Аз до сега от ТУ не съм видял некоректно оценяване (с изключение на икономика и машинознание, което си е по подразбиране).
Успешна сесия.
ти май не си от ту-сф

obs

Post by obs » 04 Jan 2011, 23:27

sn00ky wrote:ти май не си от ту-сф
От ТУ е ;)
И аз съм на същото мнение за Трендо, по-добри лекции от неговите - няма. Макар, че ми резна една единица от оценката и ми идваше да го спъна някъде пак си оставам на същото мнение.

Burgas90

Post by Burgas90 » 26 Jan 2011, 14:49

На мен ми писа 5ца Дебелия [КЛЪЦ] на годишната поправителна ИУУУ !!!!!!!!

murdershewrote

Post by murdershewrote » 18 Feb 2011, 20:01

Според мен взимането на изпит при Трендафилов зависи от това в какво настроение и колко го е налегнала кризата. Първият път бях писала много и според мен все верни неща и той ми писа 14 точки (15 бяха за 3), като ми каза "Е, колежке всяка година има по една такава жертва в потока и тази година сте Вие" :lol: На поправката се явих и писах точно за 15 точки и нито буква повече и ми писа 3. Имам колеги, които обаче все още си го влачат (вече сме 3ти курс), а и много, които си го платиха по схемата с курсовете......така че при Тренди само късмет и нищо друго :lol:

westony

Post by westony » 03 Mar 2011, 18:22

Милен wrote:Разправя се, че заради издънки са го поорязали и са му оставили само математика 1.. Нямам познати от миналта и тази година, на които да е водил различна от 1-ва част...
На нас води Математика 2 /ЕиА 5ти поток/
murdershewrote wrote:Според мен взимането на изпит при Трендафилов зависи от това в какво настроение и колко го е налегнала кризата. Първият път бях писала много и според мен все верни неща и той ми писа 14 точки (15 бяха за 3), като ми каза "Е, колежке всяка година има по една такава жертва в потока и тази година сте Вие" :lol: На поправката се явих и писах точно за 15 точки и нито буква повече и ми писа 3. Имам колеги, които обаче все още си го влачат (вече сме 3ти курс), а и много, които си го платиха по схемата с курсовете......така че при Тренди само късмет и нищо друго :lol:
В нашия поток не е имало такива случаи, аз лично го взех от втория път защото не бях учил. Научих задачите за 2 дни /методите на решаване/ но все пак запецнах на диференциалното уравнение, забравих коя част се интегрира и той ми каза още на изпита, че ако другото ми е вярно ще ми даде поне половината точки и наистина ми даде половината точки :) Така, че мога само да кажа поне от моя гледна точка, че този преподавател е зле рекламиран, щото няма кой да седне да учи ...

Post Reply