Кой е вашият кофти преподавател?

Moderator: Глобални Модератори

Post Reply
diffidati

Post by diffidati » 15 Jul 2011, 21:11

VladBG wrote:
diffidati wrote:Трендафилов и този Компилатора в кои факултети преподават?
Да, наистина кой факултет :?:
Също и Кралов?

RaDe0N*

Post by RaDe0N* » 16 Jul 2011, 15:17

Що? Да не се минете да влезнете в тия факултети ли, споко Трендафилов преподава на болшинството от факултетите в ТУ, а дори и да сте късметлии и да не попаднете на него все ще има някой друг , то иначе няма да е интересно :lol:.
-"Векторите v,w,r правят дясно ориентирана тройка !"
-"Колеги колко лява е тая резба ?"
==================================================
calc
The COOL Google Chrome

scourgy

Re: Кой е вашият кофти преподавател?

Post by scourgy » 10 Sep 2011, 08:50

Най-сбърканият преподавател определено е Пани Карамански. Постоянно се гаври със студентите, не проверява изпитните работи и къса наред, независимо какво си написал. Много дразнеща личност е, дано се пенсионира по-скоро, че ще ви е зор при него.

Misssixty931

Post by Misssixty931 » 24 Sep 2011, 18:55

Абе Тренди поне е пич на лекциите, сега вече, че дава трудно изпита си е отделен въпрос, ама ако не си учил.. как искаш да го вземеш.. Е ще видим Февруари де :-D
Приложна математика и информатика
Поток: 12
Група: 73

Image

fairy

Re:

Post by fairy » 10 Jan 2012, 11:22

Rechtsradikal wrote:Митьо Митев - нервно болен, мястото ми не е в ТУ, а в Лудницата, не може човек да се държи така, поведението му е неадекватно, да ходи да си лекува нервната система и после да преподава и да дава консултации ! Незнам имам чувството, че в казарамата са го изнасилвали многократно пълен боклук е тоя

Мм нз М.Митев определено е много добър преподавател преподава ми сега по Ядрена Електроника , предстои ми и другия семестър да ми преподава пак страшно добре се справя с обясненията по упражненията и лекциите , но е страшно взискателен ще видим какво ще правим на изпита :)

Моят най-голям кошмар е Червенков незнам какво иска този човек но съм ходила на всеки изпит който е дал и все още влачa ТЕ1 и ТЕ2 в комплект :X

david_coverdale

Post by david_coverdale » 27 Feb 2012, 18:47

Васковски-като настъпваше часа по физика-лабораторни за втория семестър,дълбоко се надявах да не е той,но уви...Влезнахме групата и както си говореше какви са му изискванията и че без верни протоколи няма да се явяваме на следващото упражнение,изведнъж извади по няколко ръководства и ни даде да четем.Грам обяснение не даде какво трябва да правим по постановката и групата беше в шок...
Попринцип не би ли трябвало преди началото на упражненито,преподавателя да обяснява какво трябва да се постигне и ако се уплачим в канцеларията на ДПФ,няма ли да направят нещо ?

sline

Post by sline » 27 Feb 2012, 19:36

Ако се оплачете най-вероятно ще стане по - зле.Опитайте да го изтърпите и накрая съм почти сигурен , че всички ще вземете заверка.

disturbia666

Post by disturbia666 » 27 Feb 2012, 21:56

При Васковски по физика трябва да се чете..... :twisted: . Пишете си протоколите сами и няма да ви се заяжда, и не преписвайте готови сметки, защото ще ви хване :-D

diffidati

Post by diffidati » 28 Feb 2012, 11:51

Много е кофти Васковски ... и мазната му усмивчица така яко те вбесява .
ФЕТТ
Курс -III

diffidati

Post by diffidati » 24 Apr 2012, 18:00

МЕСРОБ ПАЛАБУКЯН
Лабораторни упражнения по Материалознание в електрониката.

:evil: :evil: :evil:

Image
ФЕТТ
Курс -III

Polly^

Post by Polly^ » 03 May 2012, 11:46

В първи курс имахме една възрастна преподавателка по физика, която яко ни измъчи. И после по електромеханични устройства имаше един с престилка от завод Зора, който май лично мен не ме харесваше особено, но това не беше голям проблем.
Общо взето не видях някой, който да къса колеги, които знаят на изпита, ей така. За сметка на това чух много такива истории от хора, които ги мързи и имат голямо самочувствие, но не сядат да прочетат и после реват, че са скъсани (и то по десетина пъти)....

enigma6

Post by enigma6 » 23 Jun 2012, 22:32

една и само една - проф. Р. Станчева по Теоретична електротехника!
Не стига че 3 години се явявах на изпита по ТЕ2 и не ме пусна въпреки че решавах задачите, а и след като го взех (защото не проверяваше Станчева а някой от асистентите) не ми отнесе оценката в канцеларията и трябваше да я гоня по коридорите цяла седмица за да й кажа! Въпреки това не я намерих и трябваше да занимавам Ячева с която са в кабинет да й звъни и да й каже да си принтира общия протокол и да го прати в канцеларията....

prosto_chovek

Post by prosto_chovek » 17 Oct 2012, 20:28

абе, какъв е тоя по шлосерство УП, бе... :D :)
ЕФ, ЕЕЕО, втори курс, проминали заедно с vld :)

vld

Post by vld » 17 Oct 2012, 20:39

prosto_chovek wrote:абе, какъв е тоя по шлосерство УП, бе... :D :)
Уникат ...... :lol: :lol: :lol:
ЕФ , ЕЕЕО

prosto_chovek

Post by prosto_chovek » 17 Oct 2012, 21:35

цитирам: колежке, какво е това на чертежа? - дупка - е как ще е дупка, това е отвор, дупка е това, дето имаш отзад... :D :)
ЕФ, ЕЕЕО, втори курс, проминали заедно с vld :)

Post Reply