ТЕХНИЧЕСКИ УНИВЕРСИТЕТ - СОФИЯ

ДИСКУСИОННИ ФОРУМИ
В момента е 21 ное 2017, 02:43

Всички времена са UTC+02:00

Създай нова тема  Reply to topic  [ 241 posts ]  Отиди на страница Предишна 111 12 13 14 1517 Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 13 май 2010, 20:48 
Извън линия

Нямам кофти преподаватели, мързелива съм :lol:
Честно, Гоцева ме дразни с навика си да плямпа по време на изпит/контролно.
Предстои ми пак да се мъча с ТЕ, но се надявам вече да го взема. Този път ще положа малко повече усилия при подготовката, даскалката ми даде задачи и сборници да решавам, а и толкова малко не ми достигаше за 3... А и не искам да го влача повече.
И това е май. Смея да твърдя, че не съм попадала на некоректни преподаватели. :) Мисля, че винаги си писали точно толкова, колкото си заслужавам - и двойките, и шестиците...

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 25 май 2010, 12:16 
Извън линия
Потребителски аватар

Ах леле майко мила!!! Темата е само за мен :)
Започвам с първи симестар и математика 1 ---- Юлияна Пешева, тя е просто символа на технически университет София :lol: :lol: :lol: ,по симинарни математика то е ясно че са чалнати, но изпъкна името Цветков през твори симестър (Боримечката) --- факт е че в часа му съм влязал само 2 пъти, но барем ми даде подпис. А култовата реплика на Пешева "-... и сега дискриминантити" :lol:
продължавам с материалознание 1 лаб. --- Руслан Диков, от неговите тикове направо се хипнотозорах :lol: , но той е нищо в сравнение с материало 2 лаб. --- Васил Симеонов с прякор Ботев :lol: :lol: :lol: Вярно е че можеш да научиш нещо от него ама не по неговите методи --- с викове и крясъци :?
продължава се с ОК и КаД --- значи аз съм бил при Сандалски, човека няма грешка нз зщо някои се оплакват от него, но за сравнение ще ви дам Е.Тодорова!!!!!!!! ТОлкова не доебана жена не съм виждал. То бива злоба ама тва нейното на нищо не прилича!!!! Тя драска по чертежите с ЧЕРВЕН химикал и после ЧЕРТАЙ НАНОВО !!!! :evil: :evil: :evil: :evil:
И за черешка да не забравя и ПАНКОВ информатика. Не само че човек не може да го намериш, но и с тоя неговия Паскал ми влезе под кожата. Все едно взех си го :lol: другите да му мислят!!! :lol: :lol: :lol:

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 07 сеп 2010, 23:22 
Извън линия
Потребителски аватар

Един глас и от мен за Ваня Михайлова.

Пети курс задочник съм и за да се дипломирам ми е достатъно да взема физиката. Не и не ....

Няма да псувам....

Дали е разбрана ще видим утре.

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 17 сеп 2010, 15:44 
Извън линия
Потребителски аватар

kiwi_chibi написа:
Ах леле майко мила!!! Темата е само за мен :)
Започвам с първи симестар и математика 1 ---- Юлияна Пешева, тя е просто символа на технически университет София :lol: :lol: :lol: ,по симинарни математика то е ясно че са чалнати, но изпъкна името Цветков през твори симестър (Боримечката) --- факт е че в часа му съм влязал само 2 пъти, но барем ми даде подпис. А култовата реплика на Пешева "-... и сега дискриминантити" :lol:
продължавам с материалознание 1 лаб. --- Руслан Диков, от неговите тикове направо се хипнотозорах :lol: , но той е нищо в сравнение с материало 2 лаб. --- Васил Симеонов с прякор Ботев :lol: :lol: :lol: Вярно е че можеш да научиш нещо от него ама не по неговите методи --- с викове и крясъци :?
продължава се с ОК и КаД --- значи аз съм бил при Сандалски, човека няма грешка нз зщо някои се оплакват от него, но за сравнение ще ви дам Е.Тодорова!!!!!!!! ТОлкова не доебана жена не съм виждал. То бива злоба ама тва нейното на нищо не прилича!!!! Тя драска по чертежите с ЧЕРВЕН химикал и после ЧЕРТАЙ НАНОВО !!!! :evil: :evil: :evil: :evil:
И за черешка да не забравя и ПАНКОВ информатика. Не само че човек не може да го намериш, но и с тоя неговия Паскал ми влезе под кожата. Все едно взех си го :lol: другите да му мислят!!! :lol: :lol: :lol:

престараваш се доста. по това което прочетох , разбирам, че сме в един поток и не съм съгласна с тебе.
1.Пешева- при нея се преписва толкова лесно, че е грехота ако не си си взел изпита.
2.Диков- май в кабинета му пръскаха с преспивен газ, но заверката при него беше мега лесна, даже не ми погледна протоколите
3.Тодорова- виждала съм я 1-2 пъти и нямам особени наблюдения :D
4.Панков :D:D:D от първия път ми го даде изпита и на всички, които поне малко бяха писали, от нашата група бяха скъсани само тия, които бяха предали бели листи :)

не плаши така зайците :Д ако им се падне някой от тия могат само да се радват :)

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 19 сеп 2010, 15:11 
Извън линия
Потребителски аватар

Динев (ОК и CAD) и Цветков (Информатика)

Last edited by the_hell_girl on 12 яну 2011, 16:54, edited 1 time in total.

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 20 сеп 2010, 10:03 
Извън линия
Потребителски аватар

lutrisha написа:
не плаши така зайците :Д ако им се падне някой от тия могат само да се радват :)

Каква радост те гони пък теб, кой да се радва на Пешева??? :lol: :lol: :lol:

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 20 сеп 2010, 12:49 
Извън линия
Потребителски аватар

kiwi_chibi написа:
lutrisha написа:

Каква радост те гони пък теб, кой да се радва на Пешева??? :lol: :lol: :lol:

трябва да си много зле с преписването да не можеш да си вземеш изпита при нея- тя дава да се преписва супер мн и проверява и оценя, има такива преподаватели които даже не поглеждат какво си писал.Може да е изперкала, но дава изпита, щом го дава значи не е толкова зле!!!

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 22 сеп 2010, 21:58 
Извън линия
Потребителски аватар

... абе ти да не си някъква роднина на Пешева, че я защитаташ така :lol: :lol: :lol: Аз нз как си успял да препишеш при Пешева при положение и да препишеш тя ти казва, че задачата така не се решава, А ТРЯБВАЛО да я решиш по нейния начин!!! Аз нз какъв е този нейн начин при положение, че математиката е една и съща навсякъде :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 22 сеп 2010, 22:45 
Извън линия
Потребителски аватар

kiwi_chibi написа:
... абе ти да не си някъква роднина на Пешева, че я защитаташ така :lol: :lol: :lol: Аз нз как си успял да препишеш при Пешева при положение и да препишеш тя ти казва, че задачата така не се решава, А ТРЯБВАЛО да я решиш по нейния начин!!! Аз нз какъв е този нейн начин при положение, че математиката е една и съща навсякъде :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ако и бях роднина трябваше да имам повече от 3 :Д. ами кво да ти кажа, ако при нея неможеш да препишеш не си за ТУ :lol: :lol: :lol:

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 24 сеп 2010, 22:52 
Извън линия
Потребителски аватар

...ейййй, добре че си го минал с 3 иначе нямаше да го вземеш доживот :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 24 сеп 2010, 23:28 
Извън линия
Потребителски аватар

Пани Карамански :cry:

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 25 сеп 2010, 19:52 
Извън линия
Потребителски аватар

FRESH_MaNiAk написа:
Пани Карамански :cry:

кой е този, по какво преподава???

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 25 сеп 2010, 21:34 
Извън линия

Ако не се лъжа беше по ТЗУ упр.
Помня, че не обясняваше изобщо как се провежда упражнението, но накрая прие 5 протокола и даде заверка 8)

[color=#0000BF]tu-sofia ruLllZZzZ 4LifE[/color]
Аз не пиша във фоурми след злоупореба с аклохол...никога.

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 07 дек 2010, 15:53 
Извън линия

Всякакви звезди сред даскалите има ей! :) Сега няма да говоря за тези дето са ме късали (не са малко, но и много не са) Най-много се радвам, че всеки даскал съм го победил по неговите правила :D
Физика - Копринков - не се преписва, е преписах и на двете(е и доста поучих).
ТЕ(1 и 2) - Брандиски (и онази къдрава овца Доли, г-жата Терзиева) - не се преписва и трябва да се учи ... или да се плаща :) Е минах без да уча, без да плащам и без да преписвам(на ТЕ2) и без да имаме общи познати.
АСЛС - Николов .. е тоя си е жив п*дал :), но и при него минах. Той наистина заслужава бой.. ей така профилактично. От него остана фразата "Вие, ако се борите за 3ка до никъде няма да го докарате".
Криптография - мумията(намазана с всичко от крем каро до конска сперма за да блести) Нонинска - не се преписва, следи.. и накрая в зала 5 на 5 метра и дадох да чете 1:1 неща от нейния учебник.

Иначе даскалите са свежи, особено г-н Лили "Жокера" Николов :D Абе изобщо в ТУ научих, че не всичко става с учене (не че не го знаех) а си трябва психология и лично виждане за успех :D

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 23 дек 2010, 14:59 
Извън линия
Потребителски аватар

БАЛТОВА

http://www.facebook.com/home.php?#!/profile.php?id=100000121563744

Нагоре
Покажи мненията от преди:  Сортирай по  
Създай нова тема  Reply to topic  [ 241 posts ]  Отиди на страница Предишна 111 12 13 14 1517 Следваща

Всички времена са UTC+02:00