ТЕХНИЧЕСКИ УНИВЕРСИТЕТ - СОФИЯ

ДИСКУСИОННИ ФОРУМИ
В момента е 24 сеп 2017, 11:27

Всички времена са UTC+03:00

Създай нова тема  Reply to topic  [ 240 posts ]  Отиди на страница Предишна 110 11 12 13 1416 Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 06 яну 2010, 09:01 
Извън линия

vodolley написа:
доц. Пешева по математика 2 и Йовков ми се паднаха.
за Пешева само "хубави" работи съм чувал, че пускала по 2ма 3ма на поток, мат 2 съм я зарязал- няма смисъл
за Йовков нямам какво да кажа, тоя се прави на основателя на ту.

E нищо като не знаеш как искаш да те пусне.Мене от 5 тия път ме пусна а и тогава не бях мн мн за тройка,ма поне бях написал някой и др вярна задача

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 07 яну 2010, 10:11 
Извън линия

В повечето случай в техническия университет правилото не е ДА ЗНАЕШ.Нагледал съм се на колеги,които знаят всичко и пак не ги пускат.Всичко е до преподавателя.
Преди години един колега знаеше на сън целия конспект по ТЕ1.Задачите ги решаваше на ум.Отиде на изпит,написа всичко и му писаха 3=.
След това отиде при преподавателя и му каза: "Защо имам 3? Искам да ми проверите работата отново!" Преподавателя започна да му гледа задачите и му казал: "Втората задача не Ви е вярна.". След като колегата му обясни задачата и му доказал,че е вярна, преподавателя му отвърна: "Е колега,нищо че задачата е вярна.Това не ви променя оценката".

:D
Сами си правете извода..Пешева е психично болна.И да знаеш пак незнаеш.

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 07 яну 2010, 11:37 
Извън линия

pvn написа:
В повечето случай в техническия университет правилото не е ДА ЗНАЕШ.Нагледал съм се на колеги,които знаят всичко и пак не ги пускат.Всичко е до преподавателя.
Преди години един колега знаеше на сън целия конспект по ТЕ1.Задачите ги решаваше на ум.Отиде на изпит,написа всичко и му писаха 3=.
След това отиде при преподавателя и му каза: "Защо имам 3? Искам да ми проверите работата отново!" Преподавателя започна да му гледа задачите и му казал: "Втората задача не Ви е вярна.". След като колегата му обясни задачата и му доказал,че е вярна, преподавателя му отвърна: "Е колега,нищо че задачата е вярна.Това не ви променя оценката".

:D
Сами си правете извода..Пешева е психично болна.И да знаеш пак незнаеш.

да и мармота завиваше шоколада в станиол.То затова има дефицит на инженери,щото излизат някви като вас по скоро философи,дето си взиматизпитите по правилото на СТОТАРКИТЕ , а не по правилото ДА ЗНАЕШ

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 07 яну 2010, 11:58 
Извън линия

Това,че някой умее да се изразява с точните думи,не значи че е философ. Но явно това ти отбягва. :)
Аз не си измислям,а ти казвам реални случки от студентския живот като бакалавър.Ако искаш вярвай, не ти преча да живееш в измисления ти свят :)

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 07 яну 2010, 13:23 
Извън линия

pvn написа:
Това,че някой умее да се изразява с точните думи,не значи че е философ. Но явно това ти отбягва. :)
Аз не си измислям,а ти казвам реални случки от студентския живот като бакалавър.Ако искаш вярвай, не ти преча да живееш в измисления ти свят :)

Аха аз пък си разправям случки от новият сценарии който пиша за холивудски филм.Що си мислиш че и аз не говоря от опит и кой пък те излъга че се изразяваш правилно.Трансцеденталното ти ниво е толкова ниско че и за чеп за зеле не ставаш.

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 07 яну 2010, 13:24 
Извън линия

Хахахаха...браво напредваш и в други области. :) Само така!

Защо моята история да е измислена,а твоята да е реална? Ти движиш света може би...

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 07 яну 2010, 13:28 
Извън линия

pvn написа:
Хахахаха...браво напредваш и в други области. :) Само така!

Защо моята история да е измислена,а твоята да е реална? Ти движиш света може би...

Много си зле,повече няма кво да се занимавам с тебе,по добре с някой лемур от мадагаскар да ходя да споря

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 07 яну 2010, 13:32 
Извън линия

Ама ние спорим ли? Защо не каза по-рано?
Аз изразих становище по въпроса и разказах случка,а това,че ти си го приел като спор и си решил,че ще спориш с мен си е лично твой проблем . :)

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 17 фев 2010, 16:54 
Извън линия
Потребителски аватар

Най-ужасният преподавател е гДинев. Заради него ще получа рак в кръвта..... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 17 фев 2010, 19:04 
Извън линия

lutrisha написа:
Най-ужасният преподавател е гДинев. Заради него ще получа рак в кръвта..... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Този по чертане? Ама и на лекциите ли му ходите? Виж ако ти е на упражнения... :(

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 17 фев 2010, 22:40 
Извън линия
Потребителски аватар

ef написа:
lutrisha написа:

Този по чертане? Ама и на лекциите ли му ходите? Виж ако ти е на упражнения... :(

оо ако ни беше на лекции нямаше да стъпя, ама ни беше на упражнения и миналия семестър и сега отново ТОЙ. :cry: :cry: :cry:

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 18 фев 2010, 00:22 
Извън линия
Потребителски аватар

Доц.Динев идваше и при нас в Пловдив да ни води лекции по ОК и CAD. Голям маниак е !!! :lol: :lol: :lol:

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 18 фев 2010, 12:43 
Извън линия

Разбира се, че това е Бай Иван (Трендафилов) :lol: по-долна напаст от него няма, знам, че и Пешева е гадна и Компилатора също, но дядо коледа е толкова алчен, чее... не не неее, просто няма думи, които да го опишат

Нагоре
МнениеПубликувано: 18 фев 2010, 17:20 
Извън линия
Потребителски аватар

Celeborn Dumbledore написа:
Всеки си има един "любимец" който така го е научил, че ще го помни цял живот, просто с този преподавател сте се разбирали, че свят ви се е завило от него. Е кой е той?

Всичките преподаватели по тенис на маса, волейбол и футбол.....
Пълни идиоти!!! Постоянно пияни, знаят само да викат, не дават да отработваш, а не можеш да се запишеш в удобно за теб време (wtf??? как се очаква да изкарам спорта тази година като не ме записват???).
Ужасно корумпирани глупаци....

Някой може ли да ми каже къде да се оплача от тая сган?

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 24 апр 2010, 18:38 
Извън линия
Потребителски аватар

егоров, егоров, ЕГОРОВ!!! :evil:

Нагоре
Покажи мненията от преди:  Сортирай по  
Създай нова тема  Reply to topic  [ 240 posts ]  Отиди на страница Предишна 110 11 12 13 1416 Следваща

Всички времена са UTC+03:00