ТЕХНИЧЕСКИ УНИВЕРСИТЕТ - СОФИЯ

ДИСКУСИОННИ ФОРУМИ
В момента е 25 ное 2017, 09:39

Всички времена са UTC+02:00

Създай нова тема  Reply to topic  [ 2 posts ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Помощ спорт!
МнениеПубликувано: 15 юли 2016, 12:29 
Извън линия

Здравейте.Приет съм в Ту софия с ТК.И имам въпрос относно спортовете.Колебая се между Планинарство | Катерене по въже-сплектология и спортно катерене.Може ли да ми се обясни в какво се състоят трите спорта и какви цели имаме?Обичам природата,занимавам се с военно симулативни игри имам опит с ориентиране в гора по карта и компас.Надявам се някой да може да ми помогне.

Поздрави!

Нагоре
 Заглавие: Re: Помощ спорт!
МнениеПубликувано: 25 юли 2016, 20:00 
Извън линия

Gogo124 написа:
Здравейте.Приет съм в Ту софия с ТК.И имам въпрос относно спортовете.Колебая се между Планинарство | Катерене по въже-сплектология и спортно катерене.Може ли да ми се обясни в какво се състоят трите спорта и какви цели имаме?Обичам природата,занимавам се с военно симулативни игри имам опит с ориентиране в гора по карта и компас.Надявам се някой да може да ми помогне.

Поздрави!

Бил съм на Планинарство 1 . Предимството е , че е един път в седмицата и ти пишат 2 присъствия(като го запишеш , друг спорт не трябва да запишеш) . Ще се занимаваш с карта и компас , няколко часа в парка между ту и унсс , после на парка телевизионната кула, и после на Витоша , но повече ще се занимаваш с ходене , по-малко с карта и компас. Спортното катерене знам , че се провежда в Су. За третото незнам. Единствено се иска за заверка да имаш всички присъствия.

Нагоре
Покажи мненията от преди:  Сортирай по  
Създай нова тема  Reply to topic  [ 2 posts ] 

Всички времена са UTC+02:00