ТЕХНИЧЕСКИ УНИВЕРСИТЕТ - СОФИЯ

ДИСКУСИОННИ ФОРУМИ
В момента е 18 ное 2017, 12:06

Всички времена са UTC+02:00

Създай нова тема  Reply to topic  [ 1 post ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано: 25 фев 2016, 18:08 
Извън линия

Здравейте, колеги,

на скоро проведох един доста неприятен разговор с Ася Стоянова, която работи от години в канцеларията на ЕМФ. Миналата 2015г. трябваше да завърша четвърти курс но поради някои семейни причини това не стана, останах с няколко невзети изпита и 1 проект. До момента не съм се явявал на поправка на нито един от предметите. Въпросът, който отправих към гостожа Ася Стоянова беше " с какво време разполагам, в което мога да си взема изпитите ( до кога ми важат правата в ТУ при положение че ме водят ПРЕКЪСНАЛ )", отговора, който получих беше " давам ти време до Септември месец тази година, като трябва да си вземеш изпитите иначе ще си ходиш ". Всички колеги от ЕМФ знаят че госпожата не е много мила и не си дава много зор да обясни правилно какви са правата на студента в тази ситуация, или поне да те насочи към документацията, която трябва да се прочете. Аз лично рових из сайта на целия университет но не намерих нищо. Някои може ли да помогне, да посочи документацията, където е описано всичко изброено по-горе, както и какви са условията и процедурата за удължаване на правата?

Нагоре
Покажи мненията от преди:  Сортирай по  
Създай нова тема  Reply to topic  [ 1 post ] 

Всички времена са UTC+02:00