ТЕХНИЧЕСКИ УНИВЕРСИТЕТ - СОФИЯ

ДИСКУСИОННИ ФОРУМИ
В момента е 26 сеп 2017, 10:12

Всички времена са UTC+03:00

Създай нова тема  Reply to topic  [ 864 posts ]  Отиди на страница Предишна 154 55 56 57 58
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Спорт в ТУ?
МнениеПубликувано: 27 авг 2015, 21:48 
Извън линия

Горе съм написал.
Не е задължително да са 11, тъй като повечето дават с по-малко. Можеш и да отработваш а.к.а да си вземеш часа друг път при същия треньор. Но както винаги много зависи при кого си. Първи курс може да си мислят, че като изберат спорт няма значение при кого. Просто натискат съответния спорт и са вътре. Истината е, че има по 2-3ма за всеки спорт и при самото записване можеш да избереш при кого да си. Много от тях правят компромиси, но повечето са стриктни относно присъствията.

Гледайте да не останете с 2-3 присъствия на спорт или 0. Защото тогава или последната седмица ще ходите насам-натам в спортния да си уреждате часове и да им се молите за заверка, или почерпка, която не винаги минава, или служебна заверка.

Важно е да се разбере, че спортът в ТУ не е избирателен. Не подкрепям тази идея, но такъв е животът. :D
Също така часовете се водят по час и половина, но реално повечето ви пускат най-много след час, което е добре за мързелите. Понякога ме е много яд, когато искам да играя още 1 час отгоре, а те ме гонят по-рано. :evil:

Нагоре
МнениеПубликувано: 28 авг 2015, 14:22 
Извън линия

Благодаря за тази информация :)

Нагоре
МнениеПубликувано: 09 сеп 2015, 11:37 
Извън линия
Потребителски аватар

vaslence , благодаря за изчерпателната информация.

Нагоре
МнениеПубликувано: 23 сеп 2015, 17:36 
Извън линия

Всичко,което искам и мога по това време и не съм зает с университета е запълнено,а и още много малко са останали.Много бързо се запълни нещо не е измислено както трябва според мен.Дайте някакви идеи какво да правя?Иначе трябваше да стоя докато го пуснат вчера може би,но имах някакви по-големи очаквания от нулеви.Е предполагам,че грешката е моя.Приемам предложения и идеи.
Мерси предварително.

Нагоре
МнениеПубликувано: 23 сеп 2015, 22:47 
Извън линия

Не се притеснявай. На място се разбираш с треньора, в повечето случая ти влизат в положението. Така миналата година в групи по тенис на маса с 20 човека добавяха по 5-10 допълнително. И с други спортове е така.

Иначе записването го пуснаха днеска в 8:00
Да знаеш кога да дебнеш за следващия, защото и тогава вероятно ще е от толкова часа.

Кажи коя специалност си. На много лекции не е задължително да се ходи, не пускат списъци за присъствие, просто много зависи от специалността. Тогава можеш да бутнеш някой друг спорт също така.

Нагоре
МнениеПубликувано: 23 сеп 2015, 23:29 
Извън линия

Да и съквартиранта ми каза да ида да питам,че може и да ме пуснат.Иначе съм електротехника,но само лабораторно съм имал все 1,ако се преподава кадърно на лекциите ще ми спестят доста усилия да уча.Като видя ще преценя.Благодаря иначе.

Нагоре
МнениеПубликувано: 23 сеп 2015, 23:40 
Извън линия

Една позната каза, че в следващите дни пъскат малки бройки за всеки спорт. Ако ти се кисне в дебнене, можеш да се пробваш пак в 8. :)

Нагоре
МнениеПубликувано: 30 юли 2016, 12:02 
Извън линия

Някой може ли да ми каже нещо повече за гребането? Трябва ли да си тренирал вече или обучават и начинаещи? Къде се провеждат часовете?

Нагоре
МнениеПубликувано: 30 юли 2016, 17:28 
Извън линия

Nelinaa написа:
Някой може ли да ми каже нещо повече за гребането? Трябва ли да си тренирал вече или обучават и начинаещи? Къде се провеждат часовете?

Не е необходимо да си тренирал преди. Часовете се провеждат при хубаво време на Панчарево. При лошо време в спортния център долу в мазето има гребен канал.

Нагоре
Покажи мненията от преди:  Сортирай по  
Създай нова тема  Reply to topic  [ 864 posts ]  Отиди на страница Предишна 154 55 56 57 58

Всички времена са UTC+03:00