И сега

Moderator: Глобални Модератори

Post Reply
prosto_chovek

И сега

Post by prosto_chovek » 18 Aug 2013, 15:35

Понеже леко след края на първи курс ми се разпадна групата (която и без това беше останала, колкото един волейболен отбор с резервите още след първия семестър), а аз съм си изкарал стажа и имам само два невзети изпита за септември, тоест записвам, сега трябва да ходя да се записвам за друга група или те ще ми кажат към коя са ме причислили? В уисс още пише същата, която си бях, но тя отсъства в седмичния разпис? :)
ЕФ, ЕЕЕО, втори курс, проминали заедно с vld :)

Izodzadze

Re: И сега

Post by Izodzadze » 18 Aug 2013, 16:10

С нашата група се случи същото, обикновено те слагат някъде секретарките по тяхно усмотрение. Ако имаш предпочетания обаче можеш да минеш да им кажеш, може и да се съобразят с желанията ти.
Не може да си хайдутин и да се оплакваш, че ти тежат пищовите.

vld

Post by vld » 18 Aug 2013, 20:39

prosto_chovek wrote:Понеже леко след края на първи курс ми се разпадна групата (която и без това беше останала, колкото един волейболен отбор с резервите още след първия семестър), а аз съм си изкарал стажа и имам само два невзети изпита за септември, тоест записвам, сега трябва да ходя да се записвам за друга група или те ще ми кажат към коя са ме причислили? В уисс още пише същата, която си бях, но тя отсъства в седмичния разпис? :)
Ем освен и ти да се откажеш друг изход не виждам :-D :-D :-D
И сега сериозно нали съм ти казал отиваш записваш се в моята група и ще ти давам да преписваш :D :D :D
ЕФ , ЕЕЕО

prosto_chovek

Post by prosto_chovek » 18 Aug 2013, 20:40

Ти на мен или аз на теб? :D Ще гледам да дойда, само да ми дадат, че сте малко 30 човека, но ще се опитам. ;)
ЕФ, ЕЕЕО, втори курс, проминали заедно с vld :)

Post Reply