програма "Еразъм"

Теми и въпроси свързани с магистратурите в ТУ-София

Moderator: Глобални Модератори

Post Reply
hunter1065

програма "Еразъм"

Post by hunter1065 » 16 Jul 2013, 18:14

Здравейте, колеги! Сега завършвам 3ти последен курс в Колежа по телекомуникации и пощи и искам да продължа образованието си в ТУ-София. Този семестър бях по програма "Еразъм" в Словакия и искам пак да отида някъйде по същата програма, този път на стаж. След като се преместя в ТУ ще трябва да карам една приравнителна година. Въпросът ми е дали ще мога в тази приравнителна година да отида някъде на стаж по Еразъм (или по някоя друга програма-Сократ, Цеепус) или ще трябва да запиша магистърска степен и тогава?

Благодаря!

sabakanwal

Re: програма "Еразъм"

Post by sabakanwal » 15 Dec 2014, 09:05

Разгледах раздела за "Учебни планове" и видях, че във "Факултет Компютърни системи и управление" няма магистърски програми задочно обучение. Това наистина ли е така, или може и да се запишат задочно? Къде мога да видя изискванията за кандидатстване, като успех от диплома и т.н. за съответната специалност. Завършил съм бакалавърска степен "Информационни технологии" в друг университет, трябва ли да държа някакви приравнителни изпити и как стоят нещата като цяло? Ще се радвам, ако някой запознат може да отговори на всичките ми въпроси, за да получа по-ясна картина.

Post Reply