ТЕХНИЧЕСКИ УНИВЕРСИТЕТ - СОФИЯ

ДИСКУСИОННИ ФОРУМИ
В момента е 23 ное 2017, 05:36

Всички времена са UTC+02:00

Създай нова тема  Reply to topic  [ 29 posts ]  Отиди на страница Предишна 1 2
Автор Съобщение
МнениеПубликувано: 08 окт 2012, 08:04 
Извън линия

Knopper, приемам забележката ти и моля, не само за твоето извинение, но и извинението на колегите. Тези, които ме познават знаят, че това не е моят речник! Но бях предизвикана от наглостта с която се внушават неистини и за да бъда разбрана от тях, просто трябваше да сляза на тяхното ниво!
Поздравления отново за Hans!

Нагоре
МнениеПубликувано: 08 окт 2012, 09:35 
Извън линия
Потребителски аватар

adi, вероятно Електра неволно е споменала проф. Христов :wink: Повечето от нещата си ги пишеше за техния факултет :wink:

Нагоре
МнениеПубликувано: 08 окт 2012, 09:56 
Извън линия

Виж, хайде да приключим "темата" с Elektra! Не си заслужава, да се обръща внимание на такива хова! Nans, в съседна тема е казал нещата много ясно и точно, за съжаление! Аз не искам да бъда "адвокат", на когото и да било, но считам, че хм.... Knopper, пак ще ме скастри и то с основание, но когато "под път и над път" виждаш само лицето X -"злият Демон", някакси наистина ми изглеждат нещата, за диспансеризиране! И лошото е, че ако не ги поставиш на място овреме, макар и с нелицеприятен "език"..... те стават още по - арогантни и т.н....
Считам, че елекричката си го "получи".......и то заслужено! Но да спрем до тук!!!!!

Нагоре
МнениеПубликувано: 08 окт 2012, 16:02 
Извън линия
Потребителски аватар

adi, никой на никого не адвокатства. Просто реагирахте доста остро при неволното споменаване на Ректора. От известно време не съм в течение какво става в Университета, но и аз дочувам за многото ненужно мрънкане спрямо проф. Христов. Бяхме и свиделели и на едни форумни писаници. Даже бях обиждан от един потребител като се опитах да защита професора. За съжаление този потребител не прие поканата ми да се видим на живо. Както и да е... Имам удоволствието да познавам Електра, както имам удоволствието като възпитаник на ФЕТТ да знам и Вас и не мисля, че тя е човек, който ще тръгне да прави интриги и определено не е типичният студент описан от Ханс... но да не адвокатствам... За мен темата е приключена. Приятен ден :)

ПП. Може би не е ясно какво исках да кажа с този пост, а именно, че понякога трябва по-спокойно да реагираме на някои неща писани по форумите :)

ПП2. сега се присетих, че и аз не бях най-примерният студент. Веднъж давах писмени обясниения на проф. Христов, плюс многокранти червени картони във форумите на ЕКАД лабораторията, но май порастнах и се попромених :mrgreen: Ех, спомени...

Нагоре
МнениеПубликувано: 08 окт 2012, 16:32 
Извън линия
Потребителски аватар

Hans написа:
Elektra от ЕФ, как така си защитила навреме? Навременната защита е през юли, през септември е НЕнавременна защита. Ако си беше свършила работата когато трябва, щеше да видиш, че времето, което се дава за записване за магистър е напълно достатъчно. Относно 800-900 лева - ами спри цигарите (телефона,кръчмите, парцалките и др.) и ще си платиш образованието.
Относно конференцията - хората са се готвели за нея и са правили изследвания една година за да отидат и да презентират постиженията си, как така някакви си изостанали студентчета ще ги спират. Естествено че ще отидат на конференцията, пък защо и да не пийнат и хапнат. В моя кабинет студенти идват най-вече в интервала от 12 до 1 и 30. Аз им казвам: - Абе хора, и доцентите ядат, дайте и ние да хапнем нещо на обед, елате в по-нормално време. А те най-често се изненадват от тази моя НЕЧОВЕШКА молба. А защо идват по това време - ами като станеш в 10 часа, поумиеш се, пиеш едно кафе в едно от 191то заведения в радиус от 3 км. и към 12 цъфваш в университета и всички трябва да ти станат на крака.

Единствен Силов електрончик в този форум ме познава лично и може да коментира дали съм умна, тъпа, проста или каквато и да било друга. Така, че adi просто ще я игнорирам.

Относно цитирания пост по-горе:
- защитих на 13 юли 2012г. и председателя на комисията мога да ви кажа, ако искате, че и членовете.
- не пия
- не пуша
- не пия кафе
- не ходя по дискотеки
- не си купувам дрехи, докато старите не се скъсат, защото го считам за разход, който мога да използвам за по-полезно нещо
- започнала съм и работа по СПЕЦИАЛНОСТТА, която завърши - ижЕнер-проектант съм във известна фирма.
- през бакалавъра ходех на всички лекции, за магистъра мисля да продължа по същия начин, въпреки че програмата ми пречи на работата
- не съм от хората, които непрекъснато висят пред кабинетите на преподавателите си, но ако отида, когато са гладни обикновено ги каня на обяд и досега не ми е отказвано
- пред канцеларита също не вися изобщо, освен да дам книжки, защото понякога се явявам и отговорник.

Така, че ако искате поне за горните точки, може да ми кажете къде и кога да дойда лично, за да ми се извините, че дори и на обяд да ви заведа.. И да видите и да се запознаете с поне един съвестен студент, ако до сега не сте виждали.

Не го премайте като заяждане (длъжна съм да напиша това, защото явно тук лесно се засягат хората от всичко), това са фактите.

Нагоре
МнениеПубликувано: 09 окт 2012, 09:09 
Извън линия

Шапка свалям на съвестните студенти и на работещите по специалността :o
Но едно кафенце няма да навреди:) А и като поканите някой на ресторант, след като не пиете, не пушите, не пиете кафе и т.н., надявам се поне ядете:)
А преди "Ж"то в думата "ижЕнер-проектант" има едно "Н":))
Оттеглям всикчите си изказвания:) Съвсем сериозно!
Обаче бих желал да получа обяснение защо сте имали проблеми със записването, времето мисля че беше достатъчно!

Нагоре
МнениеПубликувано: 10 окт 2012, 18:59 
Извън линия
Потребителски аватар

хех - "съвестния студент" Електра има изказвания от сорта - "....вие заклетите инженери"
а сега обърнала палачинката и се хвали - мъ аз съм инженерка в хипер мега известна фирма....
Жена - инженер - кауза пердутта... бих казал... :~ :~ :~
Гледам и тук се изявява в характерен стил - безцеремонен и безпардонен- и то без да си дава сметка че хората които обижда не са
студенти... Да те проверя ли колко си ПРОЕКТAНТ–ИНЖЕНЕР а?
Писнало ми е от жичкаджии от ЕФ(подчертавам) дето не могат да различат реле от контактор и проводник от кабел... хехе
:-D :-D :-D

Нагоре
МнениеПубликувано: 10 окт 2012, 20:04 
Извън линия
Потребителски аватар

Hans написа:
Шапка свалям на съвестните студенти и на работещите по специалността :o
Но едно кафенце няма да навреди:) А и като поканите някой на ресторант, след като не пиете, не пушите, не пиете кафе и т.н., надявам се поне ядете:)
А преди "Ж"то в думата "ижЕнер-проектант" има едно "Н":))
Оттеглям всикчите си изказвания:) Съвсем сериозно!
Обаче бих желал да получа обяснение защо сте имали проблеми със записването, времето мисля че беше достатъчно!

Hans, за ресторант може би няма да имам време в следващата година, но за кафе може да се направи нещо.. на ЛС ;)
В бързината да напиша поста съм пропуснала "Н" - извинявам се.

Със самото записване нямах проблеми - платих и се записах в рамките на 2 часа.
Проблема се състоеше в това, че има даден срок (без значение кой точно го е дал), който се просрочи със седмица. От там и класирането се забави много според мен (излезе петъка преди 8-ми), оттам и записването и най-вече програмата се забавиха и това ми обърка плановете с определянето на точното ми работно време. Дълга и широка, общо взето. Просто от известно време ми е много болно от това, че човек си взима изпитите, предава си курсовите задачи и проекти на време и крайна сметка се оказва, че към него не са коректни. Разбирайте с това, че се записват хора с по 10-15 изпита, с неспазване на срокове, с неспазване на лични обещания дадени от преподаватели за едно или друго нещо. И от там и първия ми пост и тирадите след него..

Dedo Mrak, не знам кога съм го писала това нещо, което цитираш, не знам и какъв му е бил контекста. Така, че какво да кажа, най-вероятно съм иронизирала някои индивиди, както обикновено, защото на нас неграмотните инженери от ЕФ само това ни остава (за да няма объркване, отново съм иронична). Другото няма какво да го коментирам, темата се изчерпа. Да си говорим за нещо по-интересно :)

Нагоре
МнениеПубликувано: 11 окт 2012, 09:27 
Извън линия
Потребителски аватар

темата е за триене ;)

Нагоре
МнениеПубликувано: 13 окт 2012, 10:11 
Извън линия

Чакайте поне да си чукна среща с Електра, щом има желание, пък тогава триите темата :roll: :lol: :lol:

Нагоре
МнениеПубликувано: 15 окт 2012, 20:07 
Извън линия
Потребителски аватар

Quote:
Чакайте поне да си чукна среща с Електра, щом има желание, пък тогава триите темата

Тя електричката само във форума го раздава ербап отворенгяс мацка.
Иначе сигурно е обикновенната ТУ–пичка - сдухана сива трътлеста кандидат-булка за наглите мургави студенти с рязани карабини от
югоизточната ни съседка. Повечето колежки в ТУ са толкова тъпи че предпочитат да са с турци отклкото със българи..
Толкоз...
Темата е изчерпана...
:-D :-D :-D

Нагоре
МнениеПубликувано: 21 окт 2012, 15:15 
Извън линия

Електра или там какво си се кръстила сама / хубаво е човек да има кръстник в живота си/ случайно да искаш да те нахраним, да ти изперем парцалките и да ти уредим изпитите? Света не се върти в този университет около теб! Млад човек си и се ориентирай сама. Тежко на колегите от ЕФ, какви принцеси-примадони обучават:))))))

Нагоре
МнениеПубликувано: 18 ное 2012, 12:45 
Извън линия

Дедо мрак ЧЕСТИТО! хехе дипломант най-сетне :)

Нагоре
МнениеПубликувано: 25 яну 2013, 13:03 
Извън линия
Потребителски аватар

MaiMunKa написа:
Тежко на колегите от ЕФ, какви принцеси-примадони обучават:))))))

Мани мани не питай, въй въй въй..........тцтцтцтцт :mrgreen:

Нагоре
Покажи мненията от преди:  Сортирай по  
Създай нова тема  Reply to topic  [ 29 posts ]  Отиди на страница Предишна 1 2

Всички времена са UTC+02:00