ТЕХНИЧЕСКИ УНИВЕРСИТЕТ - СОФИЯ

ДИСКУСИОННИ ФОРУМИ
В момента е 23 ное 2017, 22:12

Всички времена са UTC+02:00

Създай нова тема  Reply to topic  [ 5 posts ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Въпрос
МнениеПубликувано: 04 сеп 2012, 19:07 
Извън линия

Ако искам да кандидатствам Топлотехника в ТУ-София държавна поръчка кога са сроковете за подаване на документи и при пресмятане на успеха така (ако съм разбрал правилно естественно :)) ) : ср. успех умножен по 10
оценката от защитата умножена по 2
и 3 оценки от изпити
и 10 точки бонус който е защитил на първа дата
и ако приемем че се получат 81 точки каква е вероятността да ме приемат в университета и колко са приблизително отпуснатите бройки за магистратура държавна поръчка редовно обучение.И вероятност за общежитие има ли ?
Ако някой отговори ще съм много благодарен.

Нагоре
 Заглавие: Re: Въпрос
МнениеПубликувано: 05 сеп 2012, 08:06 
Извън линия

EAD, съмнявам се някой тук от нас да може да ти даде изчерпателен отговор, дори и при най-добро желание. Подобни въпроси се задават само и единствено във факултета където искаш да се обучаваш, в твоя случай това е ЕМФ. Защото класирането се прави от съответните факултети, те имат бройките за държавна поръчка, както и потенциала от бакалаврите, които ще желаят да продължат магистратура, както и тенденциите за запълване на местата..да речем в последните 2-3 г. , както и сроковете (всеки ф-т си поставя срокове за прием на документи съгласно решенията на деканските съвети) Така, че не си губи времето тук с подобни въпроси, а "бягай" в ЕМФ и там на място си изясни нещата.

Нагоре
МнениеПубликувано: 05 сеп 2012, 12:55 
Извън линия

Аз да бягам и да питам , само че от 20 дни звъня в учебен отдел от там ми азват звъннете в катедрата само че са в отпуска позвънете 2,3,4 тези дни сега звъня няма никой звъня пак в другия учебен отдел казват позвънете след празниците и нито казват дати нито нищо.А в другите университети класиранията излизат другата седмица или по следващата.А и ходенето ми до катедрата лично не е лесно защото сам малко далечко :)) Някой изпатил колега ако има ще е добре или някакви стари статистики да видя поне с какъв бал се влиза.

Нагоре
МнениеПубликувано: 06 сеп 2012, 12:39 
Извън линия
Потребителски аватар

adi ти каза да звъниш във факултета, не в учебен отдел, защото те не се занимават с това :!:. Катедрите също може да не са наясно, затова ето ти адрес на които пише телефон и лица за контакт на "Факултетна канцелария - студенти" - http://tu-sofia.bg/faculties/emf/emf-me ... kancelarii
И един съвет от мен, там има e-mail адрес също, но ако искаш по-бърз отговор звъни на телефона, мисля че работното им време със студенти е от 10 до 12 и от 13:30 до 15(16).

calc
The COOL Google Chrome

Нагоре
МнениеПубликувано: 18 ное 2014, 12:17 
Извън линия

Здравейте,

интересува ме, кога ориентировъчно се провежда зимната изпитна сесия ? И ако знаете, кои са евентуалните дати за заверка ? Няма да ми навреди ако напишете и за летния семестър ? Благодария

Нагоре
Покажи мненията от преди:  Сортирай по  
Създай нова тема  Reply to topic  [ 5 posts ] 

Всички времена са UTC+02:00