ТЕХНИЧЕСКИ УНИВЕРСИТЕТ - СОФИЯ

ДИСКУСИОННИ ФОРУМИ
В момента е 23 сеп 2017, 05:12

Всички времена са UTC+03:00

Създай нова тема  Reply to topic  [ 6 posts ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано: 28 юни 2014, 01:50 
Извън линия

Днес получих съобщение за преведени 180 лв. Аз съм с отличен успех, при което получавам по 100лв. месечно (след намалението на стипендиите), но тази сума е много странна. Знаете ли дали не е имало някакви еднократни награди? В понеделник ще ходя до банката, за да видя какво става де, но все пак, ако някой ми хвърли светлина по случая ще съм по-спокойна за това дали мога да си харча парите или ще ми се налага да връщам..

Нагоре
МнениеПубликувано: 28 юни 2014, 12:32 
Извън линия

Явно са превеждали каквото им падне или пък някаква грешка е станала. Аз като майка студентка имам стипендия от 80лв на месец. При първият превод всичко беше ок. Сега съм получила някакви 140 лв. дето никак не се връзват. Мислих да изчакам до следващия превод и ако не се появи компенсацията от 20 лв. да се обърна към унито с въпрос. А кога се очаква следващ превод, че за първи път получавам стипендия и не съм хич наясно...

Нагоре
МнениеПубликувано: 28 юни 2014, 18:38 
Извън линия

Превеждат се 3 стипендии на един път (май месец), после още една (юни) и още една (юли). Явно не съм единствена. В понеделник ще звънна в университета и ще споделя какво става, но моя съвет е да не си харчиш парите все още.

Нагоре
МнениеПубликувано: 29 юни 2014, 16:53 
Извън линия

какво ще рече да не си харча парите...т.е. разбирам какво значи, но с каква цел. Да доказвам после, че са ми превели по-малко или?

Нагоре
МнениеПубликувано: 30 юни 2014, 14:44 
Извън линия

Хаха, не. Не са ти превели по-малко, а повече. Имало е награди, днес звънях. Както писах по-горе, другия месец превеждат последната част.

Нагоре
МнениеПубликувано: 10 юли 2014, 18:11 
Извън линия

За юни нормалната стипендия преведена ли е или ще я преведат в края на месеца заедно с юлската ?

Нагоре
Покажи мненията от преди:  Сортирай по  
Създай нова тема  Reply to topic  [ 6 posts ] 

Всички времена са UTC+03:00