ТЕХНИЧЕСКИ УНИВЕРСИТЕТ - СОФИЯ

ДИСКУСИОННИ ФОРУМИ
В момента е 20 сеп 2017, 19:23

Всички времена са UTC+03:00

Създай нова тема  Reply to topic  [ 67 posts ]  Отиди на страница Предишна 1 2 3 4 5 Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 08 авг 2009, 10:18 
Извън линия
Потребителски аватар

аз не виждам къде съм направил забележка за дейностите ви в областта на футболните турнири, мис ТУ конкурса, турнирите по шах, тениса на маса, озеленяванията, пролетните почиствания и куп другите дейности
Нямам представа колко и какви хора участвате в СС. Справочника е дело приписвано на целия колектив в СС, а не на определен човек, така че отправям забележката си към целия СС.

Поставих под въпрос справочника. Това не е кой знае какъв проблем - просто не ми харесва - прилича ми на соц стайл човечЕ. Не ме кефи, тъй като сме в ерата на капитализма и рекламата и имаме доста нови хоризонти и идеи. Имам друго виждане за интересна и привлекателна илюстрация. Мисля че имам право на това, както имам право на това да го изкажа.
Вместо да се оправдавате, обърнете се към нестандартното и различно виждане на нас нормалните хора, към които сте насочили справочника.
С тези оправдания, ме карате да мисля, че това което правите не го правите от сърце, а за да се докажете и да докажете на вашите родители и даскали, че вие вършите нещо и сте сериозни, което поставя под въпрос мястото ви в СС, тъй като там трябва да има хора с коренно различна ценностна система и разбирания. Разбира се това е нещо напълно нормално и често срещано и може да бъде обяснено много просто с науката психология.
Когато един човек не е прав, той си намира оправдания, когато един човек е прав, той доказва това което мисли.

Е... хайде защитете си позицията. Защо смятате, че илюстрациите имат статут на привлекателни и интересни и са съобразени с фактори като актуалност и съвременност - нещото което аз поставям под въпрос?
Слушам ви СС

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 08 авг 2009, 12:15 
Извън линия
Потребителски аватар

Не съм от СС, но въпреки всичко имам позиция по въпроса и тя определено не е дребнаво-заядлива като на моржа... Изказваш мнение... няма проблем, но заради една илюстрация да се изплюеш на труда на всички, вложили свободното си време, опитвайки се да отговорят поне на част от многото въпроси, който ние първокурсниците си задаваме, това е дребнавост и тесногръдие! По-важно е съдържанието не картинките на "соц. човечета", не задълбавай на плиткото. Колкото за справочника, написан е много интересно и съвременно. :)

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 08 авг 2009, 12:21 
Извън линия
Потребителски аватар

не е дребнавост а задълбочаване в детайлите. има съществена разлика. Аз съм естет, съжалявам, че нямам ниско мнение и нисък критерий за нещата около мен.

Ок, прави сте. Това е най-невероятното нещо което някога ту е виждал ЕВАЛА ЗА НЕИМОВЕРНИТЕ УСИЛИЯ.

Мисля че усилията ви граничат с невъзможното и заслужавате почит и награда и така нататък.

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 08 авг 2009, 12:39 
Извън линия
Потребителски аватар

Сложете това за догодина:

Изображение

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 08 авг 2009, 20:23 
Извън линия
Потребителски аватар

ставай страна агромная!

Изображение

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 08 авг 2009, 20:37 
Извън линия

Да не е нещо на психическа основа ??? Посткомунистически травматизъм :roll: Готино, че си показал художествени умения, ама не става...за справочника...на ниво 2-3 клас е...мисля, че можеш да си полезен в друга сфера на работа...

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 08 авг 2009, 20:41 
Извън линия
Потребителски аватар

todorstz написа:
проблемите с дебитните карти за стипендии щяха да са с по-големи такси за обслужване.

Ама си и вярваш :o
Само ще ти кажа, че картите за стипендии са с едни от най-скъпите такси за обслужване! Нещо повече открива се разплащателна сметка от която всеки месец ти взима пари! Извини ме, но на тия карти се превеждат и социални стипендии! Твоето изказване е супер цинично... И като изказваш така гръмките факти за общежития и прочее дай факти, където това става ясно. Иначе много преди теб ги писаха същите неща и промяна нямаше ... абе секта сте си вие и това си е :lol:

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 08 авг 2009, 20:58 
Извън линия

morj написа:
Сложете това за догодина:

Изображение

Изображение
Reichstag Berlin.....

Ура! xD :lol: :lol: :lol: :lol:

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 08 авг 2009, 21:36 
Извън линия

Договорите не ги подписваме ние, а финансовия отдел заедно с ректора...когато е подписан договора преди 3г. не е съгласувано със СС. Аз лично бях един от първите, който сигнализира за потенциалните проблеми, които ще възникнат с тези условия по картите, говорих с финансовия директор, говорих с директора на клона, но глас в пустиня. Стигнах най-накрая и до ректора. След като проблема, придоби мащабни граници, след масовото откриване на сметки във връзка с раздаването на евростипендии, по настояване на СС, ТУ откри процедура по избиране на нова банка и подписване на отделен договор с условия, които засягат единствено студентите. Засега всичко е на ниво предложения, като всички банки дадоха различни оферти, като ПИБ и SG са с еднакви предложения, като табличките с такси са 0. Поради факта, че вече почти всички стипендианти имат карти на SG, се съгласихме да бъде преподписано с SG, като условията по разплащателните сметки да бъдат еднакви и за бъдещите и за настоящите стипендианти, т.е. всички студенти след преподписването да бъдат третирани по новите тарифи, които по данни дадени ни от финансовия отдел ~0 и вече няма да я има досадната таксанеактивност, която според мен си е пладнешки обир.

Относно наемите на общежитията, само искам да дам пояснение, че от 2003 наемите в ТУ не са мърдали, а тази година ще бъдат увеличени с максимум 5лв.

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 08 авг 2009, 21:41 
Извън линия

Да споменавам ли как искаха да направят 2 и 4 блок 3-ки, но след спорове със СОС и със живущите в тези блокове, 3-ки се сформираха само в стаи където живущите искаха да помогнат наистина на приятел в нужда и естествено, добрите взаимотноошения на нашия СС със другите студентски съвети и СОС-ове, пък ни помогна за отпускането на доста места, в блокове на други университети...

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 08 авг 2009, 21:44 
Извън линия

Изнесете се по вашите жилища...проблем==>решение...

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 09 авг 2009, 09:58 
Извън линия
Потребителски аватар

todorstz написа:
Да не е нещо на психическа основа ??? Посткомунистически травматизъм :roll: Готино, че си показал художествени умения, ама не става...за справочника...на ниво 2-3 клас е...мисля, че можеш да си полезен в друга сфера на работа...

Ххахахах бегай бе смотан :P
треа ти изтръгна бутона наречен точка тиеба многоточията

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 09 авг 2009, 10:00 
Извън линия
Потребителски аватар

мисълта ми не беше да дам нещо което става за справочника, сеш ли се? Не знам с какво се занимаваш но се насочи в някоя сфера, в която не се изисква много мисъл. аа чакай забравих точките

...........................................

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 09 авг 2009, 10:11 
Извън линия
Потребителски аватар

Bastor не бее. тва не е оригиналната снимка.
Ето я:
Изображение

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 09 авг 2009, 12:09 
Извън линия

morj написа:
Bastor не бее. тва не е оригиналната снимка.
Ето я:
Изображение
Dickheads?

Нагоре
Покажи мненията от преди:  Сортирай по  
Създай нова тема  Reply to topic  [ 67 posts ]  Отиди на страница Предишна 1 2 3 4 5 Следваща

Всички времена са UTC+03:00