ТЕХНИЧЕСКИ УНИВЕРСИТЕТ - СОФИЯ

ДИСКУСИОННИ ФОРУМИ
В момента е 21 ное 2017, 06:41

Всички времена са UTC+02:00

Създай нова тема  Reply to topic  [ 67 posts ]  Отиди на страница Предишна 1 2 3 4 5 Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 03 авг 2009, 14:42 
Извън линия
Потребителски аватар

Fr03eN написа:
Справочника е супер, не знам защо се хващате за малки подробности, като илюстрациите например! Хората са се постарали, а вие се подигравате с труда им, не така! :!:

ми така е бе. аз съм критичен човек който държи на подробностите. :roll:
след като има за какво да се хвана, значи има какво да се желае

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 03 авг 2009, 15:00 
Извън линия
Потребителски аватар

Справочника си е супер ! Съжалявам само, че когато аз влезнах в ТУ, го нямаше.................................

calc
The COOL Google Chrome

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 03 авг 2009, 15:14 
Извън линия
Потребителски аватар

ква е тая прическа? аз не съм виждал студент с такава?

Изображение

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 03 авг 2009, 16:27 
Извън линия
Потребителски аватар

morj написа:
ква е тая прическа? аз не съм виждал студент с такава?

Изображение

Ходи по - често до ТУ :) :wink:

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 03 авг 2009, 16:34 
Извън линия
Потребителски аватар

вярно че там има доста хора които не се поддържат. но защо трябва да се дават за пример? :)

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 03 авг 2009, 19:01 
Извън линия
Потребителски аватар

@ morj - hadesm ти обясни, че като не ти харесва, можеш да се присъединиш към СС и да им помогнеш
за догодина справочникът да изглежда по-добре. Много е лесно отстрани само да се критикува, но е
по-трудно да направиш нещо сам.

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 04 авг 2009, 13:53 
Извън линия
Потребителски аватар

Sniper написа:
@ morj - hadesm ти обясни, че като не ти харесва, можеш да се присъединиш към СС и да им помогнеш
за догодина справочникът да изглежда по-добре. Много е лесно отстрани само да се критикува, но е
по-трудно да направиш нещо сам.

нямам желание да се присъединявам към тия бездарници... просто давам оценка, какво забранено ли е да не ми хареса нещо и да кажа какво е то? от критиката трябва се учим, а не да я игнорираме сякаш сме цъфнали и вързали.

Не ми харесва и тва е. еебати кво ги защитавате тия обитаци.

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 04 авг 2009, 19:45 
Извън линия
Модератор "Общежития"
Потребителски аватар

Едно е да не харесваш нещо и да си изкажеш мнението, но обитаци и т.н. --- ще си имаш проблеми....

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 04 авг 2009, 22:59 
Извън линия

ами аз мисля че определено ще е полезен :wink: благодаря :)

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 05 авг 2009, 10:44 
Извън линия
Потребителски аватар

Да се присъедини към СС, а... Честно казано ми се струват мн тъпи правилата за "присъединяване", а и доколкото знам не е толкова лесно, така че все пак да не се занасяме, а...

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 05 авг 2009, 12:44 
Извън линия

Много забавно четиво :D ... само .. има една грешка отзад,сигурно е печатна :roll:

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 05 авг 2009, 14:01 
Извън линия
Потребителски аватар

И какви са тези правила за присъединяване?

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 05 авг 2009, 15:20 
Извън линия
Потребителски аватар

hadesm написа:
Едно е да не харесваш нещо и да си изкажеш мнението, но обитаци и т.н. --- ще си имаш проблеми....

оф бе кви проблеми. излез от филма. Нали уж сте умни хора, как не умеете да отсявате информацията. ОК аз съм тъп и прост. може да говоря всичко, а вие вместо да се задълбочавате в моите недостатъци, може просто да помислите какви основания имам да мисля така. Бабабабааси. И кви проблеми ще си имам? Заплашваш ли ме ала бала? Слушам те?

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 06 авг 2009, 15:20 
Извън линия
Потребителски аватар

Trinity333 написа:
Да се присъедини към СС, а... Честно казано ми се струват мн тъпи правилата за "присъединяване", а и доколкото знам не е толкова лесно, така че все пак да не се занасяме, а...

Правила за присъединяване... are you crazy or somethin'! Ако някой го интересуваше щеше да знае как стоят нещата, а не да коментира какво чула от на баба Злата шурея й! Който иска нека пита и мен, винаги бих му отговорил с цялата информация, която имам. Trinity333 и аз така като тебе миналата година псувах ли, псувах СС, предимно КСБВУ де, и ми писна и реших да видя за какво става дума дефакто и какви са тия хора в тоя студентски съвет... и какво направих според теб... почнах да се вайкам, че е мн трудно ли... НЕ! Проверих на сайта им и прочетох из форума кога са изборите... отидох... казах си това, което мисля и това заради,което искам да съм член на Студ.съвет и толкова... а по простата причина, че много така като вас само лаят... и не идват на изборите... обикновено за всеки факултет има по шепа хора на изборите и е почти невъзможно ако имаш желание да не бъдеш избран. И какво става след това... виждаш, че тази организация не е ей така просто да ходиш да си вееш онази работа... естествено много от членовете са такива... и са такива , защото тези като Вас, които смятат че имат потенциала да направят нещо смислено и да подобрят структурата на тази организация... само седят във форума, бучат и мрънкат, ей така както аз го правех преди. АМИ ХОРА АЙДЕ ВЗЕМЕТЕ СЕ В РЪЦЕ МАЛКО! Стегнете се един път завинаги и всички кадърни кадри да вземат да се потрудят малко. Т'ва ни е проблема на нацията... народопсихологията ни толкова дълбоко е закована от това да сме мързеливи, макар и умни хора, и това да чакаме някой да дойде да ни оправи бакиите, щото на нас не ни се занимава... че ще тънем в тая помия завинаги докато не се избавим от тези си пороци. Казвал съм го тук и преди.... предпочитам да не успявам да свършва всичко или да не го правя както трябва, но да се опитам да го направя... отколкото да стоя и да се оплаквам как някой не го е направил вместо мен. Знам, че ще има какви ли не коментари относно мнението ми, дерзайте... нагледал съм се достатъчно за 3 години на всичко във форума.... а по повод някой чужди изказвания... еми то ник-а си говори за тесногръдието и ограничеността на личността им ... "...моржовете нямат външно ухо, очите им са малки,..."
...
"...ОК аз съм тъп и прост. може да говоря всичко,..." ей за това говоря..., че не българина му е мн по-лесно да се опише като тъп и прост , и да има свободата да прави каквото си иска, като се оправдава с това.... отколкото да поеме отговорност за нещо, което се опита да направи. Защото съм сигурен, че драгия ни съфорумец morj не е нито тъп, нито прост, но така му е мн по-лесно да се държи... Т'ва еее, обичаме да сме хейтъри :cry:

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 08 авг 2009, 01:42 
Извън линия

Дано, morj дойде на следващите избори или си направи труда, да се запознае повече с дейността на съвета. Защото, драги ни колеги, ние отделяме от свободното си време за да защитаваме вашите интереси Ако нашата структура не работеше досега наемите в общежитията да бяха над 50лв., нямаше да имаме реновирани блокове, стипендиите щяха да се разпределят от служителите на ТУ, проблемите с дебитните карти за стипендии щяха да са с по-големи такси за обслужване. Нямаше да има футболни турнири, мис ТУ, турнири по шах, тенис на маса, озеленявания, пролетни почиствания и куп други дейности, които студента ги приема за даденост, а повярвайте ни те се организират с много много труд и отделено време. Ние не го правим, защото искаме на нас да ни е добре, а за да ви е добре на вас, да се изкефите когато станете част от голямата ни компания. При нас ще откриете хора, които са с най-различни възгледи за това нещата как трябва да се случват. Ще се научите и да взимате отговорни решения, които са с огромни мащаби и засягат всички обучаващи се в университета. Ние сме хората, които продължаваме да удържаме машината ТУ, преди да се е превърнала в административна институция, която събира такси и между другуто обучава някакви студенти...така че опичайте си акъла, търсете си правата, но спазвайте и задълженията си... А тази реакция относно справочника, на доста форумци немога да я разбера...има ли нещо което да е невярно, преувеличено и т.н., а и не забравяйте, че целевата група не сте вие които оплювате, а тези които ще седнат и ще прочетат нещо полезно и най-малкото ще им помогне в цялата лудница около следването...

Нагоре
Покажи мненията от преди:  Сортирай по  
Създай нова тема  Reply to topic  [ 67 posts ]  Отиди на страница Предишна 1 2 3 4 5 Следваща

Всички времена са UTC+02:00