ТУ - ВУЗ или ПЕПЕЛНИК?

Теми и въпроси за обсъждане в студентския съвет

Moderator: Глобални Модератори

miti_nz

аррррррррррр

Post by miti_nz » 12 Jun 2009, 00:04

аз все за пример давам турците които одимяват коридорите на 1 блок но в случая имам един доста актуален пример - жените от СОС . Вярно че на моменти си излизат и си пушат отвън на стълбите но в повечето случаи си стоят пред офисите си и си пушат без някой да се стресне .

Deam_Sf

Post by Deam_Sf » 10 Nov 2009, 21:44

Не съм от тук и съм за малко.

Image

Image

Image

Image

miti_nz

искам действие

Post by miti_nz » 11 Nov 2009, 12:13

темата си стои тук от много време и действие никакво !!!

хора от СС много а и повечето следят този раздел . Вземете се в ръце и действайте .

Мисля си че бях ви давал примера с чичкото който броди из коридорите на УАСГ и следи за спазването на подобна заповед която е издадена от техния ректор . Ако пък не сте , питайте който и да е познат от УАСГ - всеки го познава :)

Продължавам да се смея всеки път като се спра пред някое табло и се зачета във въздесъщата заповед на ректора която ако се не лъжа е възложена за следене и изпълнение на главния секретар .

Въпроса тук е как главния секретар ще следи за тази заповед ? Има ли хора които са разпределени по блокове които да следят за това ? Има ли наказания ? или само показни доклади от даден декан сложени на таблото на дадена канцелария .

Мога ли да се оплача от даден асистент / лектор ако пуше по време на упражнение / лекция ? Мога ли да се оплача ? или трябва да се появи човека Х и да раздаде справедливост . Къде ?

...

krokozel

Post by krokozel » 11 Nov 2009, 22:09

Къде бе колега,онзиден си слизам по стълбите на 4-ти блок и някакав си пали цигара,в същото време излиза някаква лелка(не знам каква е) от стаята на коато пише "ДЕКАН" и нищо не му казва.Каквато и да е все трябва да му се скара малко или много.
Седмица по рано един още по-голям нахалитет си влиза в 4-ти блок със запалена цигара през входа през охрани и през всички табелки "забранено пушенето"

Belial

Re: искам действие

Post by Belial » 13 Nov 2009, 06:29

miti_nz wrote:темата си стои тук от много време и действие никакво !!!

хора от СС много а и повечето следят този раздел . Вземете се в ръце и действайте .

Мисля си че бях ви давал примера с чичкото който броди из коридорите на УАСГ и следи за спазването на подобна заповед която е издадена от техния ректор . Ако пък не сте , питайте който и да е познат от УАСГ - всеки го познава :)

Продължавам да се смея всеки път като се спра пред някое табло и се зачета във въздесъщата заповед на ректора която ако се не лъжа е възложена за следене и изпълнение на главния секретар .

Въпроса тук е как главния секретар ще следи за тази заповед ? Има ли хора които са разпределени по блокове които да следят за това ? Има ли наказания ? или само показни доклади от даден декан сложени на таблото на дадена канцелария .

Мога ли да се оплача от даден асистент / лектор ако пуше по време на упражнение / лекция ? Мога ли да се оплача ? или трябва да се появи човека Х и да раздаде справедливост . Къде ?

...
Колега, бих се радвал да се опитам да направя нещо по въпроса, опитам - защото знаете в БГ, колко е тромав държавния апарат и пред каква бюрокращина сме изправени всички, пиши ми нали лични или или на psavov@studsavet.com за да поговорим и помислим заедно какво можем да направим :)

P.S. Както знаете случая, в който Валерия Петрова направи подобна забележка на вече бившия министър Гагаузов заради дързостта си да нарушава закона и собствената си заповед за забрана на тютюнопушенето в подопечното му министерство, имаше голям отзвук... нищо не пречи да направим нещо подобно при срещнат отказ за комуникация :P

shturo

Post by shturo » 01 Jan 2010, 05:03

аз също съм поел ангажимент по този въпрос, но наистина е малко по-сложно от колкото си мислех, защото всеки отбягва темата. Може би е по-изгодно така. Не съм се отказал да действам по въпроса :)

Deam_Sf

Re: ТУ - ВУЗ или ПЕПЕЛНИК?

Post by Deam_Sf » 01 Aug 2011, 21:14

Тютюнопушенето в университета продължава с пълна сила :evil:
http://www.youtube.com/watch?v=pHKn6RuCuZs

gfdfd@dopenature

Post by gfdfd@dopenature » 02 Aug 2011, 15:17

нормално за селския университет, на тея отгоре им дреме на фаса
tu-sofia ruLllZZzZ 4LifE
Аз не пиша във фоурми след злоупореба с аклохол...никога.

avas

Post by avas » 02 Aug 2011, 23:11

Не се гордея с това, но съм имал ситуация в, която декан по учебната дейност ме набарва да пуша пред зала и се възмущава не от факта, че пуша, а от това, че съм заел неговото място.
Na_mk wrote:То в техническия май всичко е така - ако се чудиш за нещо, по-добре не се чуди - най-лошото е :D
Фейсбук трикчета|Икономическа социология, любителски блог с материали по социология

Gazara_vratsa

Post by Gazara_vratsa » 02 Aug 2011, 23:23

Аз съм пушил със замесник ректор вие за декан ми говорите :d
Топло- и ядрена енергетика | Курс ІV | поток 1 | Група 16

Misssixty931

Post by Misssixty931 » 03 Aug 2011, 02:48

Ха-ха, ми супер, к'во, поне за фасовете няма да се притесняваме :mrgreen:
Приложна математика и информатика
Поток: 12
Група: 73

Image

IWFU

Post by IWFU » 07 Aug 2011, 14:18

Трябва да се отдели спецялно място за пушачи, не става просто да се забрани пушенето. Иначе наистина е грозно да се пуши вътре и всичко да смърди на фасове. Много лошо впечатление ми направи на предварителният изпит тази година как от 4мата квестори, пазеше само един, другите трима бяха пред вратата и пушеха.

gfdfd@dopenature

Post by gfdfd@dopenature » 09 Aug 2011, 10:08

Редно е материала да се покаже по национална телевизия!
tu-sofia ruLllZZzZ 4LifE
Аз не пиша във фоурми след злоупореба с аклохол...никога.

vaskoOo

Post by vaskoOo » 26 Aug 2011, 09:38

Ами за госпожите от касите на СОС, които си бият хероин по време на работа... :|

hvar

Post by hvar » 01 Sep 2011, 15:00

Ужас това не е нормално :( И аз съм пушач, но не съм си позволявала да пуша в сградата ( и няма да го направя). Според мен хора, който си позволяват да пушат на такива места, са лишени от всякакво възпитание и култура!!!!

Post Reply