ТЕХНИЧЕСКИ УНИВЕРСИТЕТ - СОФИЯ

ДИСКУСИОННИ ФОРУМИ
В момента е 22 ное 2017, 22:28

Всички времена са UTC+02:00

Създай нова тема  Reply to topic  [ 58 posts ]  Отиди на страница Предишна 1 2 3 4 Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: аррррррррррр
МнениеПубликувано: 12 юни 2009, 00:04 
Извън линия
Потребителски аватар

аз все за пример давам турците които одимяват коридорите на 1 блок но в случая имам един доста актуален пример - жените от СОС . Вярно че на моменти си излизат и си пушат отвън на стълбите но в повечето случаи си стоят пред офисите си и си пушат без някой да се стресне .

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 10 ное 2009, 21:44 
Извън линия

Не съм от тук и съм за малко.

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Нагоре
 Заглавие: искам действие
МнениеПубликувано: 11 ное 2009, 12:13 
Извън линия
Потребителски аватар

темата си стои тук от много време и действие никакво !!!

хора от СС много а и повечето следят този раздел . Вземете се в ръце и действайте .

Мисля си че бях ви давал примера с чичкото който броди из коридорите на УАСГ и следи за спазването на подобна заповед която е издадена от техния ректор . Ако пък не сте , питайте който и да е познат от УАСГ - всеки го познава :)

Продължавам да се смея всеки път като се спра пред някое табло и се зачета във въздесъщата заповед на ректора която ако се не лъжа е възложена за следене и изпълнение на главния секретар .

Въпроса тук е как главния секретар ще следи за тази заповед ? Има ли хора които са разпределени по блокове които да следят за това ? Има ли наказания ? или само показни доклади от даден декан сложени на таблото на дадена канцелария .

Мога ли да се оплача от даден асистент / лектор ако пуше по време на упражнение / лекция ? Мога ли да се оплача ? или трябва да се появи човека Х и да раздаде справедливост . Къде ?

...

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 11 ное 2009, 22:09 
Извън линия

Къде бе колега,онзиден си слизам по стълбите на 4-ти блок и някакав си пали цигара,в същото време излиза някаква лелка(не знам каква е) от стаята на коато пише "ДЕКАН" и нищо не му казва.Каквато и да е все трябва да му се скара малко или много.
Седмица по рано един още по-голям нахалитет си влиза в 4-ти блок със запалена цигара през входа през охрани и през всички табелки "забранено пушенето"

Нагоре
МнениеПубликувано: 13 ное 2009, 06:29 
Извън линия
Потребителски аватар

miti_nz написа:
темата си стои тук от много време и действие никакво !!!

хора от СС много а и повечето следят този раздел . Вземете се в ръце и действайте .

Мисля си че бях ви давал примера с чичкото който броди из коридорите на УАСГ и следи за спазването на подобна заповед която е издадена от техния ректор . Ако пък не сте , питайте който и да е познат от УАСГ - всеки го познава :)

Продължавам да се смея всеки път като се спра пред някое табло и се зачета във въздесъщата заповед на ректора която ако се не лъжа е възложена за следене и изпълнение на главния секретар .

Въпроса тук е как главния секретар ще следи за тази заповед ? Има ли хора които са разпределени по блокове които да следят за това ? Има ли наказания ? или само показни доклади от даден декан сложени на таблото на дадена канцелария .

Мога ли да се оплача от даден асистент / лектор ако пуше по време на упражнение / лекция ? Мога ли да се оплача ? или трябва да се появи човека Х и да раздаде справедливост . Къде ?

...

Колега, бих се радвал да се опитам да направя нещо по въпроса, опитам - защото знаете в БГ, колко е тромав държавния апарат и пред каква бюрокращина сме изправени всички, пиши ми нали лични или или на psavov@studsavet.com за да поговорим и помислим заедно какво можем да направим :)

P.S. Както знаете случая, в който Валерия Петрова направи подобна забележка на вече бившия министър Гагаузов заради дързостта си да нарушава закона и собствената си заповед за забрана на тютюнопушенето в подопечното му министерство, имаше голям отзвук... нищо не пречи да направим нещо подобно при срещнат отказ за комуникация :P

Нагоре
 Заглавие:
МнениеПубликувано: 01 яну 2010, 05:03 
Извън линия
Потребителски аватар

аз също съм поел ангажимент по този въпрос, но наистина е малко по-сложно от колкото си мислех, защото всеки отбягва темата. Може би е по-изгодно така. Не съм се отказал да действам по въпроса :)

Нагоре
МнениеПубликувано: 01 авг 2011, 21:14 
Извън линия

Тютюнопушенето в университета продължава с пълна сила :evil:
http://www.youtube.com/watch?v=pHKn6RuCuZs

Нагоре
МнениеПубликувано: 02 авг 2011, 15:17 
Извън линия

нормално за селския университет, на тея отгоре им дреме на фаса

[color=#0000BF]tu-sofia ruLllZZzZ 4LifE[/color]
Аз не пиша във фоурми след злоупореба с аклохол...никога.

Нагоре
МнениеПубликувано: 02 авг 2011, 23:11 
Извън линия
Потребителски аватар

Не се гордея с това, но съм имал ситуация в, която декан по учебната дейност ме набарва да пуша пред зала и се възмущава не от факта, че пуша, а от това, че съм заел неговото място.

Фейсбук трикчета|Икономическа социология, любителски блог с материали по социология

Нагоре
МнениеПубликувано: 02 авг 2011, 23:23 
Извън линия
Потребителски аватар

Аз съм пушил със замесник ректор вие за декан ми говорите :d

Нагоре
МнениеПубликувано: 03 авг 2011, 02:48 
Извън линия
Потребителски аватар

Ха-ха, ми супер, к'во, поне за фасовете няма да се притесняваме :mrgreen:

Изображение

Нагоре
МнениеПубликувано: 07 авг 2011, 14:18 
Извън линия
Потребителски аватар

Трябва да се отдели спецялно място за пушачи, не става просто да се забрани пушенето. Иначе наистина е грозно да се пуши вътре и всичко да смърди на фасове. Много лошо впечатление ми направи на предварителният изпит тази година как от 4мата квестори, пазеше само един, другите трима бяха пред вратата и пушеха.

Нагоре
МнениеПубликувано: 09 авг 2011, 10:08 
Извън линия

Редно е материала да се покаже по национална телевизия!

[color=#0000BF]tu-sofia ruLllZZzZ 4LifE[/color]
Аз не пиша във фоурми след злоупореба с аклохол...никога.

Нагоре
МнениеПубликувано: 26 авг 2011, 09:38 
Извън линия
Потребителски аватар

Ами за госпожите от касите на СОС, които си бият хероин по време на работа... :|

Нагоре
МнениеПубликувано: 01 сеп 2011, 15:00 
Извън линия
Потребителски аватар

Ужас това не е нормално :( И аз съм пушач, но не съм си позволявала да пуша в сградата ( и няма да го направя). Според мен хора, който си позволяват да пушат на такива места, са лишени от всякакво възпитание и култура!!!!

Нагоре
Покажи мненията от преди:  Сортирай по  
Създай нова тема  Reply to topic  [ 58 posts ]  Отиди на страница Предишна 1 2 3 4 Следваща

Всички времена са UTC+02:00