ТЕХНИЧЕСКИ УНИВЕРСИТЕТ - СОФИЯ

ДИСКУСИОННИ ФОРУМИ
В момента е 23 ное 2017, 01:51

Всички времена са UTC+02:00

Създай нова тема  Reply to topic  [ 7 posts ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: ТЕ- изпит
МнениеПубликувано: 04 яну 2017, 20:18 
Извън линия

Здравейте колеги, искам да попитам някой има ли примерни варианти за изпит по ТЕ1? А също така, някой, който разбира задачите по ТЕ да ми пише, ако може. Имам нужда от помощ, нещо като частен урок срещу заплащане естествено.

Нагоре
 Заглавие: Re: ТЕ- изпит
МнениеПубликувано: 05 яну 2017, 11:21 
Извън линия

За кой факултет, аз имам за ФКСУ и ФТК.

Нагоре
МнениеПубликувано: 05 яну 2017, 18:40 
Извън линия

Здравейте колеги, втори курс съм в АИУТ, моля някой, който има примерни изпити по ТЕ да ги сподели. Благодаря предварително и успешна сесия.

Нагоре
МнениеПубликувано: 05 яну 2017, 23:56 
Извън линия

За ФКСУ, но ще се раздвам, ако някой препоръча човек, който може да даде 1-2 урока преди изпита.

Нагоре
МнениеПубликувано: 06 яну 2017, 11:24 
Извън линия

1-2 урока са крайно недостатъчни. Това не са елементарните математики. :D
На ТЕ се изграждат нещата, започва се от нулата и постепенно се учат нови неща, за да се решават по-трудните задачи.
Поне седмица трябва да се отдели за този изпит и е препоръчително да се готвиш заедно с група от колеги, които също решават.
Аз се подготвих сам като започнах от курсовата, после помагах и на колеги. Приблизителното време е 2 седмици преди сесията и още 5 дена в нея.

Аз не познавам частни учители, ако такъв намериш, няма да ти излезе евтино за целите на изкарване, защото няма да са 1-2 урока, а ще са 5-6. И дори да са ударни пак има шанс да не изкараш, защото за някои части от материала минава малко време да се осмислят.
Също така щом си ФКСУ, предполагам КСИ, на изпита трябва да си писал по всички въпроси и задачи, за да ти го гледат, т.е. да имаш познания по всичко.
Ако търсиш евтино решение - записки от упражнения, решени задачи от курсовите, по които се падат 2 подобни задачи от изпита.
Освен това като добавиш и други колеги с теб и задължително 1, който разбира повече от останалите, и следва яко решаване.
За 5-7 дена си го изкарал, може и по-бързо, зависи колко си концентриран и бързо възприемаш нещата.

Нагоре
МнениеПубликувано: 07 яну 2017, 19:14 
Извън линия

Vaslence, много благодаря за материалите :) За съжаление това ни е първият изпит и по време на сесията ще имам 5 дни за подготовка. Няма колеги, с които да се събираме да решаваме заедно,а само от учебника трудно ще разбера нещо. Ако има някой минал през изпита може да ми пише да пробваме с няколко урока :)

Нагоре
МнениеПубликувано: 08 яну 2017, 11:53 
Извън линия

Силно се надявам някой в този форум да те намери и да ти помогне. :D
Аз минах ТЕ с 5, като на изпита имах над 30 т от 40, но нямам време да помагам, тази сесия също ще е тежка за мен.

Ако никой не те намери, активизирай се и си търси хора от групите, все ще се намерят 2-3ма, че сам е много тъжно.
Хора от моята група, които се справяха на упр, когато аз лентяйствах, го влачиха до лятото този изпит. Просто съвпадение.

Преписването е възможно за нашия факултет, ама уловката е от кой да препишеш. Защото хората, които разбират достатъчно да изкарат, са по 20-на на поток макс.

Нагоре
Покажи мненията от преди:  Сортирай по  
Създай нова тема  Reply to topic  [ 7 posts ] 

Всички времена са UTC+02:00