ТЕХНИЧЕСКИ УНИВЕРСИТЕТ - СОФИЯ

ДИСКУСИОННИ ФОРУМИ
В момента е 16 окт 2018, 08:49

Всички времена са UTC+03:00

Създай нова тема  Reply to topic  [ 4 posts ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано: 18 май 2018, 13:42 
Извън линия

Не се връзвайте на подобни теми, защото под "съдействие" или "помощ" се разбира предлагане на фалшива помощ срещу заплащане не немалка сума пари. Не мога да разбера как администратора на форума продължава да държи подобни теми, а трие моите коментари в тях, че това е измама. Няма трудни изпити. Запознайте се как протича изпита и какво представлява и се подгответе. Можете да отидете при преподавателя в приемното му време и да попитате за всичко, което не ви е ясно.

Нагоре
МнениеПубликувано: 18 май 2018, 16:46 
Извън линия
Администратор
Потребителски аватар

Съгласен съм с този призив и го подкрепям. Но няма как да бъдат проверявани всички теми и техните автори, които предлагат "помощ за изпит" - дали става въпрос за измама или за консултации и реална помощ. Ако имате време и желание да поемате такъв ангажимент и да правите такива проверки, може да се обсъди възможност да бъдете модератор на форумите и така да филтрирате предложенията, които са в разрез с нашите правила.

Нагоре
МнениеПубликувано: 12 юни 2018, 17:34 
Извън линия

Да, наистина е малко трудно да се провери достоверността на всяко едно твърдение тук във форума, а не бива да има излишно цензура. Остава обаче въпросът от морална гледна точка дали не са си малко виновни и тези, които са тръгнали да плащат на някого друг за помощ с изпитите...

Нагоре
МнениеПубликувано: 22 юни 2018, 13:53 
Извън линия
Потребителски аватар

DraganM написа:
Да, наистина е малко трудно да се провери достоверността на всяко едно твърдение тук във форума, а не бива да има излишно цензура. Остава обаче въпросът от морална гледна точка дали не са си малко виновни и тези, които са тръгнали да плащат на някого друг за помощ с изпитите...

Напълно съм съгласна с теб. И двете страни са виновни, но този, който търси помощ с пари под масата е по-виновен… Лично мое мнение.

Нагоре
Покажи мненията от преди:  Сортирай по  
Създай нова тема  Reply to topic  [ 4 posts ] 

Всички времена са UTC+03:00