Измамни теми за "съдействие" или "помощ" за изпити

Moderator: Глобални Модератори

Post Reply
petur123

Измамни теми за "съдействие" или "помощ" за изпити

Post by petur123 » 18 May 2018, 13:42

Не се връзвайте на подобни теми, защото под "съдействие" или "помощ" се разбира предлагане на фалшива помощ срещу заплащане не немалка сума пари. Не мога да разбера как администратора на форума продължава да държи подобни теми, а трие моите коментари в тях, че това е измама. Няма трудни изпити. Запознайте се как протича изпита и какво представлява и се подгответе. Можете да отидете при преподавателя в приемното му време и да попитате за всичко, което не ви е ясно.

Yordan Yordanov
Администратор

Re: Измамни теми за "съдействие" или "помощ" за изпити

Post by Yordan Yordanov » 18 May 2018, 16:46

Съгласен съм с този призив и го подкрепям. Но няма как да бъдат проверявани всички теми и техните автори, които предлагат "помощ за изпит" - дали става въпрос за измама или за консултации и реална помощ. Ако имате време и желание да поемате такъв ангажимент и да правите такива проверки, може да се обсъди възможност да бъдете модератор на форумите и така да филтрирате предложенията, които са в разрез с нашите правила.

DraganM

Post by DraganM » 12 Jun 2018, 17:34

Да, наистина е малко трудно да се провери достоверността на всяко едно твърдение тук във форума, а не бива да има излишно цензура. Остава обаче въпросът от морална гледна точка дали не са си малко виновни и тези, които са тръгнали да плащат на някого друг за помощ с изпитите...
Препоръчвам много хубави уроци по рисуване в София, с които аз кандидатствах и съм много доволен!
Има и възможност за частни уроци по рисуване.

ficheva

Post by ficheva » 22 Jun 2018, 13:53

DraganM wrote:Да, наистина е малко трудно да се провери достоверността на всяко едно твърдение тук във форума, а не бива да има излишно цензура. Остава обаче въпросът от морална гледна точка дали не са си малко виновни и тези, които са тръгнали да плащат на някого друг за помощ с изпитите...
Напълно съм съгласна с теб. И двете страни са виновни, но този, който търси помощ с пари под масата е по-виновен… Лично мое мнение.

Post Reply