УСКОРЕН курс по РИСУВАНЕ за ИЗПИТИ

Moderator: Глобални Модератори

Post Reply
knights

УСКОРЕН курс по РИСУВАНЕ за ИЗПИТИ

Post by knights » 20 May 2013, 08:53

Ускорени уроци за кандидат-студенти в ТУ:
http://powerpaint.net/www/bg/pages/index/id/5

Aleksbb

Re: УСКОРЕН курс по РИСУВАНЕ за ИЗПИТИ

Post by Aleksbb » 01 Oct 2017, 11:55

На мен ми препоръчаха този курс по рисуване - http://risuvane-sofia.com/ . Някой дали има опит с тях или ако не да препоръча някой друг? Търся си частни уроци по рисувне в София, може и да са в група, но за предпочитане да са частни, че нямам особена предварителна подготовка и ще ми е нужно повече индивидуално внимание.
Благодаря!

DraganM

Post by DraganM » 10 Apr 2018, 19:45

Аз кандидатствах и съответно влязох с тези уроци по рисуване. В София са, преподавателката е голям пич и с дългогодишен опит в подготовката на кандидат-студенти. Беше ми препоръчана от мой приятел и сега е мой ред да я препоръчам :)
Препоръчвам много хубави уроци по рисуване в София, с които аз кандидатствах и съм много доволен!
Има и възможност за частни уроци по рисуване.

vesity

Post by vesity » 12 Apr 2018, 14:58

DraganM wrote:Аз кандидатствах и съответно влязох с тези уроци по рисуване. В София са, преподавателката е голям пич и с дългогодишен опит в подготовката на кандидат-студенти. Беше ми препоръчана от мой приятел и сега е мой ред да я препоръчам :)
Много благодаря :)

DraganM

Post by DraganM » 12 Jun 2018, 17:32

vesity wrote:
DraganM wrote:Аз кандидатствах и съответно влязох с тези уроци по рисуване. В София са, преподавателката е голям пич и с дългогодишен опит в подготовката на кандидат-студенти. Беше ми препоръчана от мой приятел и сега е мой ред да я препоръчам :)
Много благодаря :)
За нищо, радвам се, че ви е било полезно :D :wink:
Препоръчвам много хубави уроци по рисуване в София, с които аз кандидатствах и съм много доволен!
Има и възможност за частни уроци по рисуване.

Post Reply