ТЕХНИЧЕСКИ УНИВЕРСИТЕТ - СОФИЯ

ДИСКУСИОННИ ФОРУМИ
В момента е 20 сеп 2017, 19:29

Всички времена са UTC+03:00

Създай нова тема  Reply to topic  [ 4 posts ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано: 18 мар 2013, 15:30 
Извън линия
Потребителски аватар

Търсих информация с, кой университети работим на разменни начала. Но не мога да открия тази информация .Ще се радвам ако някой ми помогне. Аз съм Инженерен Дизайн 2ра година и се интересувам какви са ми възможностите и избора (ако има такъв) .Благодаря предварително на тези ,които ми отговорят.

П.с. кликах на не невъзможно много линкове или няма точна информация или сайта вече не се поддържа така, че не казвайте че не съм пробвала

Нагоре
МнениеПубликувано: 18 мар 2013, 17:00 
Извън линия

Прави си! В момента нищо няма да намериш от това, което те интересува т.е. университетите. След 2-3 дена има среща на Зам.ректора по международно сътрудничество... с деканите и факултетните отговорници, точно по този проблем.....където всеки ф-т трябва да изготви една определена актуална информация..за сътрудничесто, мобилности .и т.н, която в последствие ще бъде качена на сайта...."Еразъм".....А иначе ..може да провериш на място при г-жа Маргинова... сектор Еразъм, но отново повтарям... нещата се актуализират в момента. В общи линии е това!

Нагоре
МнениеПубликувано: 26 мар 2013, 00:19 
Извън линия

adi благодаря ти за информацията, дали вече информацията е качена на сайта?

Нагоре
МнениеПубликувано: 26 мар 2013, 08:49 
Извън линия

Не, не е качена за съжаление! И причината е, че факултетите все още се мотаят и не подават исканата информация. Така, че ще трябва да се изчака. Но остава моя съвет, да се информираш при г-жа Маргинова, която все пак има някаква информация или да попиташ на място в съответния ф-т, ако нещо конкретно те интересува. Аз например, за моя факултет, ФЕТТ, знам всички действащи договори в момента, но за другите...уви...не мога да помогна! Спорен ден за теб...от мен!

Нагоре
Покажи мненията от преди:  Сортирай по  
Създай нова тема  Reply to topic  [ 4 posts ] 

Всички времена са UTC+03:00