ТЕХНИЧЕСКИ УНИВЕРСИТЕТ - СОФИЯ

ДИСКУСИОННИ ФОРУМИ
В момента е 23 ное 2017, 03:55

Всички времена са UTC+02:00

Създай нова тема  Reply to topic  [ 2 posts ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано: 06 дек 2012, 23:59 
Извън линия

Здравейте, Steve s fixxi.net тук ,

Текста по долу набира фрилансери и за работа по проекти от вкъщи , тъй като това е форум за стаж бих могъл да предложа безплатно обучение за развитие на уеб бизнес с възможност за заплащане от клиенти / проекти иначе самия стаж е неплатен. Прочетете по надолу подробности.

Също ще се радвам да дам референции на студенти които са се представили добре с работата.

Търся хора в България за работа по ИТ проекти от вкъщи или дори малки фирми ( Subcontractors). В момента набирам сериозно контакти с ИТ знания но също и всякакви знания които може да се продават в Интернет ( вижте по долу)

Възможно е да работите или отвкъщи или в Европа като контрактори на място, естествено обаче ви трябва език с ниво 3 от 5 минимум. ( Изберете дали сте само от вкъщи или и на място )

!!! За отвкъщи Клиентите са в чужбина но не е нужно да знаете език тъй като може да мине през Project Manager.

!!! Трябва да имате поне 3 - 4 часа не ден за работа по тези проекти. ( Или постоянно време ако сте на място )

!!! За работа от вкъщи за дължително трябва да ползвате слушалки с микрофон и да имете интернет на приемливо ниво за разговори в skype )

Ако сте с ИТ умения / Процес апликация
================

Тъй като основно се занимавам с това, ми трябват всякакви ИТ умения в момента. Ако имате такива опции има следните начини да процедираме.
.
IT умения: Направете такова CV и ми го пуснете на cv@fixxi.net

1. Пригответе ми CV в WORD формат на английски с описание на знанията и опит ( ако има опит )
2. Махнете контакти от CV то като телефон, емайл, web сайт. Поставете следните контакти на тяхно място.

Phone +44 208 1333 410
Email: contact@fixxi.net

3. Пуснете ми ЕМАИЛ с CVто на cv@fixxi.net, в емайла (НЕ В CV ФАЙЛА) оставете контати за връзка с вас, skype , GSM , итн.
4. Напишете в емайла дали сте само от вкъщи или бихте патували и в Европа.
5. Ако търсите усилено аднете ме в skype ( fixxi.net ) да ви имам предвид като търся клиенти или иначе ще ви пиша емайл когато има нужда. Просто напишете няколко изречения примерно какво търсите, дали сте пуснали CVто. Имайте предвид че на съобщения от типа на “Здрасти“ „Hi” не може да се отговори при работа с стотици съобщения. ( Не гарантирам че мога да отговоря ня всички но ако ме аднете принципно в имам повече в предвид когато търся клиенти )
иначе ще ви пиша емайл когато има нужда. ( Не гарантирам че мога да отговоря ня всички но ако ме аднете принципно в имам повече в предвид когато търся клиенти )

Други Умения за Интернет Работа:
===========
Освен ИТ умения, се занимаваме с сякакви фрилансери които могат да работят от вкъщи с клиенти в Интернет международни. Вижте тук за примери: http://freelancejobs.fixxi.net/

!!! Обикновенно се изисква език за работа с чужденци но текущо упражняваме система за използаване на Project Manager в процеса, с други думи ако не говорите агнлийски пак може да се регистрирате и ще търсим проекти в които клиентите са ок да има Project Manager в процеса. ( Просто като се регистрирате по долу посочете какви езици знаете.

1. Ето едно видео как си партнирате с нас http://www.youtube.com/watch?v=c7bvIxp24uE
2. Регистрирайте се и си въведете Профила на следния сайт http://community.fixxi.net/content/132-start-here-! ( линка включва удивителното )
3. Ако търсите усилено аднете ме в skype ( fixxi.net ) да ви имам предвид като търся клиенти или иначе ще ви пиша емайл когато има нужда. Просто напишете няколко изречения примерно какво търсите, дали сте пуснали CVто. Имайте предвид че на съобщения от типа на “Здрасти“ „Hi” не може да се отговори при работа с стотици съобщения. ( Не гарантирам че мога да отговоря ня всички но ако ме аднете принципно в имам повече в предвид когато търся клиенти )

Позрави, Steve , fixxi.net

Нагоре
МнениеПубликувано: 08 сеп 2013, 22:52 
Извън линия

Може да ви пиша на мейла, ако все пак има още възможност за стаж и надомна работа.

Нагоре
Покажи мненията от преди:  Сортирай по  
Създай нова тема  Reply to topic  [ 2 posts ] 

Всички времена са UTC+02:00